ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

رضا کیانیان: آقای همشهری (قالیباف) برای فیلم‌های دیگر هم بلیت نیم‌بها بفروش / اجازه دهیم 58 هزارمیلیاردتومان دست دولت باشد

۷ سال پیش

حجت‌ا...ایوبی 18 فروردین ماه برای دیدار نوروزی با سینماگران به خانه سینما رفت که در آن سینماگران به بیان دغدغه‌های خود پرداختند. رضا کیانیان در همین جمع صحبت‌هایی را انجام داد که در ادامه به نقل از روزنامه قانون آمده است:

 

سال گذشته درچنین روزهایی درخیابان سمنان ایستادیم و از قفل در خانه سینما حفاظت کردیم اما امسال در داخل ساختمان هستیم و مسئولان دولتی هم برای عید دیدنی آمده‌اند. او با اشاره به بحث یارانه ادامه داد: وقتی بحث یارانه‌ها مطرح می‌شود،یاد یک داستان قدیمی می‌افتم که پدری هنگام مرگ به بچه‌هایش چند تکه چوب داد و از آنها خواست که آنها را بشکند.حالا در هشت سال گذشته این چوب‌ها شکستند و ما دوراندیشی و کلی‌نگری را یادمان رفته است،همان‌طور که دولتمردان و مردم هم یادشان رفته است.

 

او ادامه داد:وقتی سه هزار میلیارد تومان دزدی شده کشف شده‌،دیدیم که چند کامیون ده هزارتومانی می‌شد!حال تصور کنید 58 هزار میلیارد تومانی که خرج یارانه می‌شود چقدر خواهد شد. با این پول کارهای زیادی می‌توان انجام داد البته به شرط اینکه بخواهیم واقعا کشور را آباد کنیم.

 

این بازیگر اظهار کرد:مردم ما اعتمادشان را به دولت از دست داده‌اند اما آقای روحانی می‌گوید که می‌خواهند این اعتماد را برگردانند، پس اجازه دهیم این 58 هزارمیلیارد تومان دست دولت باشد.

 

او همچنین خطاب به محمدباقرقالیباف شهردار تهران هم اضافه کرد:آقای همشهری برای فیلم‌های دیگر هم بلیت نیم‌بها بفروش. کیانیان درپایان سخنان خود گفت:ما محکوم به خوش‌بینی هستیم چون همه چیز باید در این مملکت درست شود همانطور که ماپارسال بیرون از خانه سینما بودیم و امسال داخل آن آمده‌ایم.

 

نظرهای منتشرشده

رضا
۷ سال پیش
یارانه ها توی دولت احمدی نژاد بدون برنامه ریزی و مدیریت اجرا شد هشت سال جنگ انقدر آسیب ندیدیم که تو هشت سال احمد نژاد دیدیم و این یارانه ها هم از همه مردم گرفته میشه، با آقای کیانیان موافقم. " در کنار سنگ تمام صداوسیما برای فیلم مسعود ده نمکی، برخی دیگر از ارگان ها از جمله شهرداری تهران اقدام به پخش بلیط نیم بها در مساجد و امام زاده ها کرده است." از سلام سینما ممنونم واقعا همیشه حرف مخاطب بدون سانسور نمایش داده حتی توی شرایط نابسامان
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ز
۷ سال پیش
یعنی تنها پولی که هدرمیرفت همین یارانه مردم بود اگر یارانه نگیریم حله اینم قبول به امید خداببینیم چی پیش میاد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ