دومین تریلر جدید فیلم ثور: عشق و طوفان و نیم نگاهی به شخصیت‌های آن

تریلر جدیدی از فیلم ثور: عشق و طوفان به کارگردانی تایکا واتیتی منتشر شده و در آن نیم‌نگاهی به کریس همسورث با اضافه‌وزن بعد از انتقام‌جویان: آخر بازی می‌اندازد.

دومین تریلر جدید فیلم ثور: عشق و طوفان و نیم نگاهی به شخصیت‌های آن

ترجمه اختصاصی سلام سینما – تریلر جدید فیلم «ثور: عشق و طوفان» (Thor: Love and Thunder) به بازگشت ثور با اضافه‌وزن اشاراتی می‌کند. کریس همسورث و تایکا واتیتی برای دومین بار، برای چهارمین فیلم مستقل خدای طوفان با یکدیگر همکاری می‌کنند. 

 

داستان فیلم بعد از اتفاقات فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» (Avengers: Endgame) روی می‌دهد و ما در آن شاهد بازگشت جین فاستر با بازی ناتالی پورتمن در نقش ثور توانا هستیم. 

ناتالی پورتمن در نقش ثور توانا

«ثور: طوفان و عشق» کلی مهره برای بازی دارد. مهره‌هایی چون «نگهبانان کهکشان» (Guardians of the Galaxy)، حضور ثور توانا و حکمرانی پادشاه والکری در ازگارد جدید.

 

کریستین بیل نیز به‌عنوان گور، سلاخ خدایان به دنیای مارول قدم گذاشته است و نقش منفی داستان را بازی می‌کند.

کریستین بیل در نقش گور در فیلم ثور: عششق و طوفانهمچنان محوریت داستان ثور است، خدای طوفان که دچار بحران میان‌سالی شده و سعی دارد بعد از اتفاقات «انتقام‌جویان: آخر بازی» خود را پیدا کند.  

 

ممکن است ظاهر تمیز و روی فرم ثور در فیلم «عشق و طوفان» شما را شگفت‌زده کند زیرا او دیگر اضافه‌وزن ندارد. 

ثور در ثور:عشق و طوفان

با نزدیک شدن تاریخ انتشار فیلم، تبلیغات برای آن بیشتر شده و کمپانی سرگرمی مارول نیز به‌تازگی تریلری از آن منتشر کرده است. 

 

در این کلیپ شاهد رشته‌ای از صحنه‌ها و دیالوگ جدید از گور هستیم. اما به‌جرئت می‌توان گفت جالب‌ترین بخش تریلر حضور ثور با اضافه‌وزن زیاد پس از ماجرای «آخر بازی» است.

کریس همسورث در نقش ثور چاق

تایکا واتیتی از همان ابتدا اعلام کرد که علاقه‌ای به نگه‌داشتن ثور چاق داخل داستان فیلم ندارد. در ضمن کریس همسورث اعلام کرد که در قوی‌ترین و بزرگ‌ترین حالت خود که خدای طوفان است، قرار دارد. تمام این‌ها به معنی پایانی برای ثور چاق است.

خوشبختانه «ثور: عشق و طوفان» به یکباره از شر ثور چاق خلاص نمی‌شود بلکه تلاش او را برای کاهش وزن به نمایش می‌گذارد.

ثور در حال کاهش وزنبه‌احتمال زیاد صحنه‌هایی که از ثور چاق در تریلر شاهد آن هستیم مربوط به همکاری ثور با نگهبانان کهکشان درگذشته می‌باشد.

 

همان گونه که در انتهای «آخر بازی» دیدیم ثور وظایف خود را به‌عنوان پرنس ازگارد به والکری محول کرد و همراه با دوستان کهکشانی خود راهی سفر شد. امکان دارد بعد از آن از یکدیگر جدا شده باشند و ثور سفر اکتشافی و درمانی خود را آغاز کرده باشد. 

کریس همسورث در نقش ثور

اینکه چه اتفاقی در ادامه می‌افتد مشخص نیست. باید برای دیدن آن تا زمان انتشار فیلم «ثور: عشق و طوفان» صبر کرد.

منبع: Screenrant

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز