بخش دوم فصل چهارم چیزهای عجیب سمفونی از دیوانگی و هرج‌ومرج

برادران دافر خالقان سریال چیزهای عجیب گفتند بخش دوم فصل چهارم یک سمفونی پر از دیوانگی و هرج‌ومرج است.

بخش دوم فصل چهارم چیزهای عجیب سمفونی از دیوانگی و هرج‌ومرج

ترجمه اختصاصی سلام سینما – اولین بخش فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» (Stranger Things) محصول نتفلیکس در 27 ماه می برای اولین‌بار پخش شد و با واکنش عظیم تماشاگران روبه‌رو شد. با وجود طولانی بودن مدت‌زمان هر قسمت آن، بسیار موفق ظاهر شد. به همین دلیل فصل چهارم به دو بخش تقسیم شد. بخش دوم شامل دو قسمت پایانی فصل چهارم است که اول ماه جولای منتشر می‌شود. 


پرده برداشتن از معما‌های چیزهای عجیب در فصل چهارم


بخش اول سریال «چیزهای عجیب» نه‌تنها توانست انتظارات طرف‌داران خود را برآورده کند بلکه توانست از آن‌ها پیشی بگیرد. فصل چهارم پر است از صحنه‌های اکشن، احساسی و شناخت شخصیت‌ها. با در معرض خطر قرارگرفتن هرکدام از شخصیت‌ها، اوضاع برای کارکنان آزمایشگاه هاکینگز خطرناک‌تر می‌شود. 

سریال چیزهای عجیب فصل چهارم

فصل چهارم «چیزهای عجیب» تا کنون بسیار بلندپرواز بوده و تمام سرنخ‌هایی را که از فصل اول به دنبال آن بودیم را یک جا جمع کرده و در پایانی پرسروصدا در دو قسمت نهایی به تماشاگران ارائه دهد. 

 

مت و راس دافر خالقان سریال «چیزهای عجیب» در مصاحبه‌ای نظر خود را در مورد بخش دوم فصل چهارم با ما در میان گذاشته‌اند. آن‌ها نیم‌نگاهی به انتظارات مخاطبان به فصل چهارم دوبخشی می‌اندازند. برخلاف تاکید بر اکشن بودن داستان، برادران دافر بیشترین تمرکز خود را بر شخصیت‌های محبوب سریال گذاشته‌اند. 

سریال چیزهای عجیب

در ادامه به بخشی از مصاحبه آن‌ها با TVLine می‌پردازیم:

مت: " در بخش دوم سریال تکه‌هایی از همه چیز وجود دارد. با وجود صحنه‌های اکشن و تماشایی بسیار احساسی است. جو کویین بسیار شیوا است. او بسیار باهوش است. او از عبارت سمفونی از دیوانگی و هرج‌ومرج استفاده کرد من هم این عبارت را قرض می‌گیرم چون دقیقاً همین است، مخصوصاً قسمت پایانی سریال." 

 

راس: "ما در طول فصل چهارم بین جهان‌های مختلف در حال رفت‌وآمد بودیم اما این جابه‌جایی‌ها در قسمت پایانی شدت خواهد گرفت." 

 

مت: "صحنه‌های اکشن سریال پشت‌سرهم اتفاق نمی‌افتد که شما را خسته کند. من دوست دارم کاری را در طولانی‌مدت انجام دهم. پایان سریال درست شبیه یک فیلم تجاری پر سروصدای هالیوودی و بسیار تماشایی است، اما همچنین زمان زیادی صرف شخصیت‌های داستان شده است. امیدواریم مردم از آن راضی باشند."

منبع: Screenrant

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز