پیشنهاد کمپانی یونورسال به جولیا گارنر برای ایفای نقش مدونا

کمپانی یونورسال نقش مدونا را برای فیلم زندگی‌نامه خود ملکه پاپ به جولیا گارنر پیشنهاد داده است.

پیشنهاد کمپانی یونورسال به جولیا گارنر برای ایفای نقش مدونا

ترجمه اختصاصی سلام سینما – منابع نزدیک با پروژه به ورایتی گفته‌اند جولیا گارنر برای بازی در نقش مدونا در فیلم زندگی‌نامه درباره این آیکون پاپ در نظر گرفته شده است. جولیا گارنر از بین تعداد زیاد کاندید برای نقش مدونا پیشتاز است و برای مدت زیادی است که او را برای این نقش در نظر گرفته‌اند. قرار است مدونا خود کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد. 

 

منبع دیگر اعلام کرد جولیا گارنر در نظر دارد نقش را قبول کند. تست بازیگری برای نقش مدونا بسیار خسته‌کننده بود زیرا به خواننده و رقصنده‌ای متبحر نیاز است. تولید فیلم بر عهده کمپانی یونورسال است و داستان آن روزهای نخستین زندگی این هنرمند بحث‌بر‌انگیز را دنبال می‌کند. برنامه زمانی تولید و سایر تیم بازیگران آن هنوز مشخص نشده است. 

جولیا گارنر

بعد از اعلام خبر انتخاب جولیا گارنر مدونا گفت: "امیدوارم بتوانم سفر زندگی خود را به‌عنوان یک هنرمند، موسیقیدان، رقصنده و یک انسان به‌خوبی منتقل کنم. به‌عنوان کسی که سعی داشت مسیرش را در این دنیا پیدا کند."

مدونا در دهه 80 میلادی

"تمرکز اصلی فیلم موسیقی است زیرا همیشه انگیزه لازم را به من داده و هنر من را زنده نگه داشته است. داستان‌های جالب و ناگفته زیادی وجود دارد و چه کسی بهتر از من می‌تواند آن را تعریف کند. به اشتراک گذاشتن پستی و بلندی‌های زندگی من همراه با صدا و رؤیایم بسیار مهم است."

منبع: Variety

اسکار-2023اسکار-2023

نظرهای منتشر شده