بازیگرانی که تا مرز ترک بازیگری رفتند اما در لحظه آخر...

22 بازیگر معروف هالیوودی که قبل از گرفتن مهم‌ترین و بزرگ‌ترین نقش‌شان، تا مرز ترک بازیگری رفتند/از گل گدوت تا رابرت پتینسون

بازیگرانی که تا مرز ترک بازیگری رفتند اما در لحظه آخر...

ترجمه اختصاصی سلام سینما- زود برای تحقق رویاهایتان تسلیم نشوید. زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، فرصت طلایی به شما رو می‌کند. هر یک از این 22 بازیگر مشهور قبل از گرفتن یک نقش موفقیت آمیز، به فکر ترک این شغل بودند.

بازیگران درجه یکی مثل رابرت پتینسون، بری لارسون و گل گدوت در این لیست هستند. برای اینکه به شگفتی که من حس می‌کنم برسید یا اینکه برای دنبال کردن رویاهای خود از کسی الهام بگیرید، به این لیست نگاهی بیندازید:

 

1. جان کرازینسکی

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-جان کرازینسکی

مادر کرازینسکی به او توصیه کرد که دو سال تا سه سال به تلاش در مسیر بازیگری خود ادامه دهد. پس از دو سال و نیم تلاش برای ایجاد نامی از خود به عنوان یک بازیگر، او با موفقیت اندکی مواجه شد. کرازینسکی در سال 2018 به استفن کولبرت گفت که آماده بود تا به خانه برگردد ولی مادرش او را متقاعد کرد که کمی بیشتر صبر کند.

کرازینسکی گفت: من اینجوری بودم، مثلا می‌گفتم"پس، آقا من نیستم. بازیگری وحشتناک هست. بازیگری خیلی ترسناک هست. بدترین کاری هست که می‌شود انجام داد. پیشخدمتی رستوران آنقدرها هم که می‌گویند بد نیست." مادرم می‌گفت "می دونی چیه، الان در ماه سپتامبر هستیم. فقط صبر کن ببین چه می‌شود. فقط تا پایان سال صبر کن. هنوز تسلیم نشو." به او می‌گفتم بیا من را به خانه ببر. اما تنها ‍س از  سه هفته، نقشی در سریال «اداره»(Office) گرفتم".

 

2. گل گدوت

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-گل گدوت

در سال 2020، گدوت در مجله‌ی اکسس هالیوود فاش کرد که قبل از اینکه نقش اصلی «زن شگفت انگیز»(Wonder Woman) به او برسد، به شوهرش گفته بود که مطمئن نیست بازیگری برای او شغل مناسبی باشد.

گدوت گفت: «در این حرفه طرد شدن زیاد رخ می‌دهد، و به جایی رسیدم که این فکر از ذهنم خطور کرد که "آیا واقعاً ارزشش را دارد؟" ما برای یک سفر در لس آنجلس بودیم، و داشتم به شوهرم می‌گفتم: "ببین، ما الان اینجا هستیم، اما دو هفته دیگه از اینجا می رویم... نمی‌دونم که دوباره می یاییم یا نه. نمی دانم می خواهم [بازیگری] را دنبال کنم یا نه". سپس، در طول اون دو هفته، من تست «زن شگفت انگیز »(Wonder Woman) را داشتم... دیوانه‌کننده نیست که دنیا چطور همه چیز را درست کرد؟

 

3. مونیک کلمن

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-مونیک کلمن

کلمن در مصاحبه‌ای در سال 2016 با وبسایت بازفید گفت که او درست در زمانی که برای نقش تیلور مک کیسی در فیلم «موزیکال دبیرستان»(High School Musical) برای تست بازیگری دعوت شد، آماده بود تا از جاه‌طلبی‌های بازیگری خود دست بکشد. کلمن گفت: "من دوره‌ای را سپری می‌کردم که بسیاری از بازیگران آن را پشت سر می‌گذارند، جایی که شما در آستانه تسلیم شدن هستید، زیرا به نظر نمی‌رسد اتفاق خوبی برای شما بیفتد".

 

4. ملیسا مک کارتی

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-ملیسا مک کارتی

مک کارتی در سال 2019 به هاوارد استرن گفت که اگر تا 30 سالگی نتوانستم وارد هالیوود شوم، تصمیمم بر آن بود که مسیر شغلی خود را تغییر بدهم. مک کارتی درست چند روز قبل از تولد 30 سالگی، تماسی دریافت کرد مبنی بر اینکه او نقش سوکی سنت جمیز را در «دختران گیلمور»(Gilmore Girls) گرفته است.

این نقش زندگی مک کارتی را متحول کرد که باعث شد او کارهای پاره وقت دیگری را که در آن زمان روی آنها کار می کرد را ترک کند. مک کارتی گفت: "«دختران گیلمور»(Gilmore Girls) هفت سال پخش شد. این اولین باری بود که احساس کردم می‌توانم بگویم یک بازیگر هستم، زیرا... شغل پرستاری‌ کودک را رها کرده بودم، همه مشاغل را رها کرده بودم."

 

5. سیندی ویلیامز

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-سیندی ویلیامز

سیندی ویلیامز بیشتر برای بازی در نقش شرلی فینی در سریال تلویزیونی ماندگار «لورن و شرلی»( Laverne & Shirley) شناخته می شود، اما او در سال 2015 به اینساید ادیشن (Inside Edition) گفت که قرار بر این بوده درست قبل از اینکه این نقش را بازی کند، به عنوان پیشخدمت مشغول به کار شود.

ویلیامز گفت: " درست در پایان این دوره دو ساله بود که من برای همه این نقش‌ها برای تست رفته بودم، و نقشی نگرفته بودم. من در آن زمان به نوعی افسرده شده بودم و قرار بود به عنوان پیشخدمت رستوران شغلی پیدا کنم".

 

6. مکس گرینفیلد

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-مکس گرینفیلد

او در برنامه «پخش زنده با کلی و رایان»(Live With Kelly and Ryan) در سال 2020 گفت، وقتی دختر گرینفیلد نوزاد بود، او به عنوان بازیگر کار چندانی نداشت. او تماسی با تاد میلینر، یکی از دوستانش که تهیه‌کننده‌ی سریال «جذابان کلیولند»(Hot in Cleveland) بود، گرفت تا ببیند به جای کار بازیگری، می تواند کار دفتری پیدا کند.

با خودم فکر کردم که فکر نمی‌کنم دیگر بخواهم تست بازیگری بدهم و بازیگری را انجام دهم. گرینفیلد گفت، این کار برای من خیلی سنگین بود. "و من به دوستم تاد میلینر زنگ زدم و گفتم: "هی، مرد، آیا می توانم فقط در دفتر کاری داشته باشم؟ من هیچ مهارت دیگری ندارم. من نمی‌توانم کاری انجام دهم. چیزی برای عقب‌نشینی وجود ندارد".

«جذابان کلیولند»(Hot in Cleveland) در آن زمان در حال تولید نبود، بنابراین میلینر به گرینفیلد گفت که کمی بیشتر صبر کند و به بازیگری ادامه دهد. طولی نکشید که گرینفیلد فرصتی طلایی برای بازی در نقش اشمیت در دختر جدید (New Girl) دریافت کرد و برای گرفتن نقش تست داد. گرینفیلد می‌گوید: "من با خودم گفتم: " خوب باشه، در این دو تست آخری که دارم هم شرکت می‌کنم" و یکی از آنها دختر جدید (New Girl) بود.

 

7. ویلیام جکسون هارپر

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-ویلیام جکسون هارپر

هارپر در مصاحبه‌ای با باکس آنجلس در سال 2017 گفت: "به این فکر می‌کردم چقدر خوب می‌شود بتوانم [تئاتر و بازیگری] را کنار بگذارم. می توانم به طور کامل هر دو را کنار بگذارم، و قطعا این فکرها از ذهنم خطور کرد." هارپر در ادامه‌ی حرف‌هایش گفت:"دیگر تئاتر و بازیگری مرکز توجه زندگی من نخواهد بود... من به نوعی در این مورد به آرامش خاطر رسیده بودم".

"من فکر می‌کردم، خوب، ببین، احتمالاً این آخرین فصل برنامه‌ی من خواهد بود. من دیگر بر روی [تئاتر و بازیگری] مثل گذشته تمرکز نمی‌کنم، نمی‌تونم بهش تکیه کنم". در آن فصل برنامه، او تست بازیگری برای فیلم «جای خوب»(The Good Place) را دریافت کرد و نقش چیدی آناگونیه را از آن خود کرد.

 

8. کول اسپروس

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-کول اسپروس

اسپروس پس از بازی در سریال‌های اسپین‌آف /مزندگی سوئیت زاک و کودی»(The Suite Life of Zack & Cody) و «زندگی سوئیت روی عرشه»(The Suite Life on Deck)، پنج سال از بازیگری فاصله گرفت و در طول این زمان، در رشته‌ی باستان‌شناسی در دانشگاه نیویورک تحصیل کرد. او در یک آزمایشگاه باستان‌شناسی کار می‌کرد که تشویق شد تا برای نقش جاگهد جونز در «ریوردیل»(Riverdale) تست بازیگری بدهد.

اسپروس در برنامه‌ی «آخر شب با استیفن کولبرت»(The Late Show With Stephen Colbert) در سال 2018 گفت: "مدیر برنامه‌های من التماسم کرد که برای تا آخر هفته یک تست بروم، و من در آن زمان مشغول عکاسی و باستان شناسی بودم، و گفتم، "اگر چیزی به من نرسد... فکر نمی‌کنم دیگر برگردم. اما پس از آن بود که «ریوردیل»(Riverdale) در برنامه‌ی کاری من قرار گرفت، و همه چیز به نوعی درست شد."

 

9. جاشوا باست

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-جاشوا باست

باست درست قبل از اینکه نقش ریکی را در فیلم «سریال دبیرستان موزیکال»(High School Musical: The Musical: The Series) بازی کند، تقریباً از بازیگری کنار کشیده بود، او در سال 2021 در مصاحبه‌ای به اکسس هالیوود گفت که توصیه پدرش همان چیزی بود که او را متقاعد کرد این مسیر شغلی را فقط یک ماه بیشتر دنبال کند.

باست می‌گوید: "تست بازیگری پشت تست بازیگری می‌دادم و به هدفم نزدیک و نزدیک‌تر می‌شدم، و دلیل اینکه چرا نقشی دریافت نمی‌کردم همیشه مضحک بود. من واقعاً ناامید شده بودم، و به یاد دارم که به پدرم گفتم لذت [بازیگری] در من از بین رفته است. دیگر از آن لذت نمی‌برم. این کار دیگر چیزی نیست که بخواهم انجام دهم." و او [گفت]، "تو تا این حد پیش رفتی، چرا فقط یک ماه بیشتر صبر نمی‌کنی؟" و من می‌گفتم، "خوب باشه صبر می‌کنم". آن روز آماده بودم که کار بازیگری را ترک کنم و فقط یک ماه بعد نقشم را به دست آوردم".

 

10. هونگ چاو

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-هونگ چاو

هونگ چاو در جوایز  SAG 2018، به جولیانا رانچیچ از E! در مورد اینکه بارها و بارها قبل از اینکه نقش نگوک لان تران را در فیلم «کوچک‌سازی»(Downsizing) بازی کند، به این فکر می‌کرد که بازیگری را کنار بگذارد. چاو گفت: "من بارها به ترک این حرفه فکر کرده‌ بودم، زیرا 10 سالی می‌شود که این کار را انجام می‌دهم، و «کوچک‌سازی»(Downsizing) دومین فیلم من است".

چاو ادامه داد: " هر از چند گاهی اتفاقی می‌افتاد که من را چن ماه دیگر در این حرفه نگه می‌داشت، مثلاً چند ماه قبل از آنکه می‌خواستی این کار را ترک کنی اتفاقی می‌افتاد که منصرفم می‌کرد، و خوشبختانه من آن را ترک نکردم و به آن محکم چسبیدم".

 

11. میلو ونتیمیلیا

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-میلو ونتیمیلیا

ونتیمیلیا درست قبل از بازی در نقش جس ماریانو در «دختران گیلمور»(Gilmore Girls) تقریباً بازیگری را کنار گذاشته بود. ونتیمیلیا در سال 2017 به مجله اینترتینمنت ویکلی گفت: "فکر می‌کنم درست قبل از گیلمور لحظه‌ای پیش آمد که تردید سراغم آمد، که آیا می‌خواهم در حرفه‌ی بازیگری بمانم یا نه. سه مورد (لحظه) در 22 سالی را تجربه کردم که تا مرز ترک کردن این حرفه پیش رفتم. قرار بود بروم مکانیک خودرو شوم".

 

12. اریک استون استریت

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-اریک استون استریت

استون استریت در مصاحبه‌ای در سال 2017 به اسکات کارتی گفت: "من در واقع به یکی از ناامیدکننده‌ترین لحظات زندگی خود را حدود دو ماه قبل از اینکه در تست بازیگری فیلم «خانواده‌ی مدرن»(Modern Family) شرکت کنم، تجربه کردم".

او در ادامه می‌گوید: "من واقعاً داشتم تصمیم خودم را می‌گرفتم که آیا در این حرفه بمانم یا خیر، زیرا کشش کافی دیگر برای تحملش نداشتم و... مدیران انتخاب بازیگران مرا می‌شناسند و به اندازه‌ای برای خودم در این حرفه جا باز کرده‌ام که احتمالاً بتوانم این حرفه را ادامه دهم یا اینکه هم اکنون از این کار کنار بکشم و  استون استریت میتز را شروع کنم یا هر کاری که می‌خواستم انجام دهم؟ همیشه می‌خواستم  دستیار قصاب باشم. نمی‌دانستم چکار کنم".

یکی از دوستان استون استریت، بازیگری به نام مارشال بل، او را متقاعد کرد که به کار بازیگری پایبند باشد. طولی نکشید که استون استریت نقشی در «خانواده‌ی مدرن»(Modern Family) گرفت و بعد از این رکود، وارد یکی از بزرگترین مراحل زندگی حرفه‌ای خود شد. استون استریت گفت: "من به معنای واقعی کلمه از یکی از پایین‌ترین نقطه‌های شغلم به برنده شدن جایزه امی در عرض یک سال رسیدم".

 

13. بری لارسون

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-بری لارسون

پس از اینکه لارسون برای نقشی در «ایالات متحده‌ی تارا»(United States of Tara) انتخاب نشد، به جای بازیگری به فکر ادامه تحصیل افتاد. لارسون در سال 2017 به سیدنی مورنینگ هرالد گفت: "من بین طراحی داخلی یا زیست‌شناسی دریایی مانده بودم که کدام را انتخاب کنم، اما بعد با من تماس گرفتند". این تماس در مورد فرصتی مجدد برای تست بازیگری برای ایالات متحده‌ی تارا بود، زیرا گروه سازندگان این برنامه تصمیم گرفته بودند که نقش را به فرد دیگری واگذار کنند، نقشی که لارسون برای آن آماده بود. این بار این نقش به او پیشنهاد شد.

 

14. کریسی متز

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-کریسی متز

متز در سال 2017 پس از دریافت نامزدی امی برای بازی در نقش کیت پیرسون در «این ما هستیم»(This Is Us) به تی پی دِی گفت: «به معنای واقعی، من قرار بود بازیگری را کنار بگذارم و به خانه برگردم، و حالا مادرم قرار است قرار امی من باشد. متز قبلاً در برنامه راشل ری گفته بود که هنگام گرفتن نقشش در این برنامه، فقط 81 سنت در حساب بانکی‌اش باقی مانده بود.

 

15. رشیدا جونز

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-رشیدا جونز

جونز در حال برنامه ریزی برای ادامه تحصیل بود که نقش کارن فیلیپلی در دفتر کار سر راه او قرار گرفت. جونز در مصاحبه‌ای در سال 2015 با «بدون ضبط دوربین با سام جونز»(Off Camera With Sam Jones) گفت: "من با خودم گفتم می‌خواهم چند تست دیگر انجام دهم، و سپس برنامه ای برای مقطع کارشناسی ارشد را بسیار جدی‌تر بررسی خواهم کرد".

او در ادامه گفت: "من در آن زمان در تهیه‌کنندگی یک فیلم مشارکت داشتم و همچنین به فکر ادامه تحصیل هم بودم، شاید مدرکی در سیاست عمومی یا حقوق یا تجارت بگیرم و بعد می‌دانید چه شد، یک فرصتی به من پیشنهاد شد. یعنی واقعاً تنها چیزی که مرا برگرداند، سریال «دترکار»(Detercar) بود".

 

16. میلی بابی براون

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-میلی بابی براون

براون در مصاحبه‌ای در سال 2020 به جیمی فالون گفت: «فکر می‌کنم از این رد شدن‌ها بسیار ناامید شدم، چیزی که به همه می‌گویم، این صنعت... 24 ساعته و 7 روز هفته پر از طرد شدن است. من واقعاً برای تبلیغات برای هر چیزی تست بازیگری می‌دادم. سپس برای «بازی تاج و تخت»(Game of Thrones) تست دادم، و برای آن جواب منفی دریافت کردم. زمانی بود که به نوعی احساس کردم، اوه، این کار واقعاً دشوار است و راستش من واقعاً آن نقش را دوست داشتم بگیرم".

براون پس از این شکست، گفت که "یکی از آخرین حضورهای او" در بازیگری، تست بازیگری برای یک برنامه نتفلیکس به نام «مونتاک»(Montauk) بود که بعداً به «چیزهای عجیب»(Stranger Things) تبدیل شد. او  نقش الون را از آن خود کرد و فصل 4 این سریال موفق قرار است به زودی به نمایش درآید.

 

17. لاورن کاکس

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-لاورن کاکس

کاکس طی یک مصاحبه برای برنامه «پالی سنتر پراید مانث»(Paley Center's Pride Month)، طبق گزارش پیپل (People) در ژوئن 2021 گفت: "دیری نگذشته بود که از اینکه به سن 40 سالگی رسیده بودم، خیلی شکسته شده بودم، و زندگی من از نظر مالی به نوعی به هم ریخته بود، و خیلی کار کرده بودم و آموزش دیده بودم، و رویای من برای اینکه به عنوان یک بازیگر کار کنم، محقق نشده بود".

او در ادامه می‌گوید:"من دقیقاً اینطور با خودم گفتم که فکر کار دیگری باشم. یعنی فکر می‌کنم من کی هستم؟ من یک زن تراجنسیتی سیاه‌پوست هستم. کسی قبلاً این کار را انجام نداده است، بگذار بروم و کاری انجام دهم، یک کار واقعی برای خودم داشته باشم". کاکس زمانی که برای نقش «سوفیا» در «نارنجی سیاه جدید است»(Orange Is the New Black) تست داد، به ادامه تحصیلات در مقطع ارشد و دکتری فکر می‌کرد. این نقش بعداً منجر شد که او به اولین بازیگری تبدیل شود که آشکارا تراجنسیتی است و نامزدی امی را دریافت کرده است.

 

18. کریس همسورث

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-کریس همسورث

همسورث در سال 2021 در حالی که در مورد مشکلات اولیه بازیگری خود با سلامت مردان استرالیایی صحبت می‌کرد، گفت: "من در آستانه ی ترک کار بازیگری بودم. روز به روز بیشتر مضطرب می‌شدم تا جایی که نتوانستم آن انرژی را مهار یا از آن استفاده کنم. همه اینها به ضرر من بودند".

با این حال، همسورث در اواخر سال 2008 یک تست نهایی داشت که برای نقش اصلی «کرت» در فیلم «کابینی در جنگل»(The Cabin in the Woods) بود. او این نقش را از آن خود کرد و بلافاصله پس از این پروژه، نقش «ثور» را در مجموعه فیلم‌های «انتقام‌جویان»(The Avengers) به دست آورد.

 

19. رابرت پتینسون

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-رابرت ‍پتینسون

پتینسون پس از تست بازیگری برای «ادوارد کالن» در فیلم «گرگ و میش»(Twilight)، آماده بود تا قبل از اینکه بفهمد این نقش را به دست آورده، حرفه بازیگری خود را کنار بگذارد. طبق گزارش مجله‌ی مترو، پتینسون به مجله‌ی تودِی در سال 2019 گفت: "تست بازیگری یکی از بدترین تست‌هایی بود که در تمام زندگی‌ام انجام دادم. به یاد دارم که به پدر و مادرم زنگ زدم و گفتم: من دیگه نمی‌خوام این کارو انجام بدم، دیگر نمی‌تونم خودم را شکنجه کنم".

 

20. جان هم

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-جان هم

هم در مصاحبه‌ای در سال 2018 از ای بی سی نیوز  (ABC News) گفت: "وقتی 25 ساله بودم به لس آنجلس [برای بازیگری] نقل مکان کردم و فکر کردم، اگر به 30 سالگی رسیدم و هنوز پیشخدمت رستوران بودم، وقت آن رسیده که به سراغ چیز دیگری بروم". این شد که ستاره‌ی «مردان دیوانه»‌(Mad Men) جشن تولد 30 سالگی خود را در روی صحنه‌ی مجموعه فیلم «ما سرباز بودیم»(We Were Soldiers) جشن گرفت، که اولین فیلم مهم هالیوودی بود که او در آن بازی کرد.

او در ادامه می‌گوید:"من کاملا خوشحال بودم، چند تا از دوستان قدیمی ام از شهرهای دیگر با هواپیما سفر کرده و به دیدار من آمدند و من با خودم گفتم  من دیگه دارم به عنوان یک بازیگر امرار معاش می‌کنم و بالاخره درست به موقع و در زمان خودش موفق شدم این کار را به ثمر برسانم".

 

21. نوا سنتینیو

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-نوا سنتینیو

سنتینیو پس از نقل مکان به لس آنجلس از ایالت زادگاهش فلوریدا، برای نقش‌های بسیاری تست داد که منجر به نقش آفرینی او در یک برنامه‌ی تلویزیونی شد. اگرچه برنامه برای پخش انتخاب نشد، سنتینیو قراردادی را برای این کار امضا کرد که در آن بیان شد که او نمی‌تواند شش ماه در تست‌های آزمایشی بازیگری شرکت کند. این دوره زمانی برای این بازیگر، «خطاب به همه‌ی پسرانی که قبلاً دوست داشتم»(To All the Boys I've Loved Before) بسیار دلسرد کننده بود.

او در سال 2018 به هالیوود ریپورتر گفت: "هدف من فقط بازی کردن بود، و شما وقتی هدف کسی را ازش می گیرید به نوعی آن شخص را خراب می کنید". سنتینیو درست زمانی که آماده بود بازیگری را کنار بگذارد، نقش عیسی را در سریال «فاسترها»(The Fosters) در «فری فورم»(Freeform) را از آن خود کرد.

 

 22. کیکی لین

22 بازیگری که تا مرز ترک بازیگری رفتند-کیکی لین

زمانی که کیکی لین در سال 2021 مهمان «تامرون هال شو»(Tamron Hall Show) بود، گفت که پس از نقل مکان به لس آنجلس از حرفه بازیگری خود دلسرد شد. کیکی از کائنات نشانه‌ای خواست، سپس یک دسته کارت تاروت را از هم اتاقی‌اش قرض گرفت تا ببیند آیا کارت‌ها پیامی حکمت‌آمیز در مورد کارهای بعدی او دارند یا خیر.

او می‌گوید:"من آن کارت‌ها را برداشتم، و چیزی در مورد تاروت نمی‌دانستم؛ تنها چیزی که می‌دانستم این بود که بسیاری از کارت‌هایی که دیدم، که برای خودم می‌کشیدم، کارت‌هایی بودند که دوستم چند ماه قبل برای من کشیده بود". لین گفت: "منتهی شاهد تکرار برخی از پیام‌هایی بودم که در اوایل سال دریافت کرده بودم، [که می‌گفتند]، بله، قرار است اینجا باشم. قرار بود این حرکت را انجام دهم. و کل مطلب همین بود".

کمتر از دو هفته بعد، لین برای یکی از اولین نقش‌های اصلی خود برای بازی تیش ریورز در «اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند»(If Beale Street Could Talk)، تست بازیگری داد.

 

منبع: BuzzFeed

نویسنده، مترجم و پژوهشگر حوزه سینما

نظرهای منتشر شده