سوتی‌ های پیش‌ پرده فیلم عنکبوت مقدس

سوتی‌ های عجیب در پیش‌ پرده فیلم سینمایی «عنکبوت مقدس» از فیلم‌های بخش مسابقه‌ی هفتاد و پنجمین دوره از جشنواره‌ی فیلم کن

سوتی‌ های پیش‌ پرده فیلم عنکبوت مقدس

به گزارش سلام سینما، هفتاد و پنجمین دوره از جشنواره‌ی فیلم کن دیروز، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ در حالی آغاز به کار کرد که هنرمندان ایرانی به عنوان داور، بازیگر و کارگردان و ... در آن حضور دارند.

«عنکبوت مقدس» به کارگردانی علی عباسی و با بازی زهرا امیرابراهیمی یکی از فیلم‌های بخش مسابقه‌ی این جشنواره است که قرار است روز یکشنبه ۲۳ می برابر با اول خرداد همراه با مراسم فرش قرمز به نمایش درآید.

با شروع جشنواره کن و انتشار پیش پرده فیلم سینمایی «عنکبوت مقدس»، نکته‌هایی در این پیش پرده‌ی چند دقیقه‌ای توجه مخاطبان را به خود جلب کرد.

در بخشی از این ویدیو بازیگر مرد فیلم را می‌بینبم که با لباسی آستین بلند در صحنه حاضر است اما ناگهان آستین لباس او تاخورده و کوتاه می‌شود و در ثانیه‌ی بعدی دوباره او را با آستین بلند می‌بینیم!

این در حالی است که در همین لحظات، پرچم ایرانی که در پشت سر او قرار دارد هم حذف و اضافه می‌شود!

سوتی های فیلم عنکبوت مقدس - جشنواره کن

سوتی در فیلم سینمایی عنکبوت مقدسچند سوتی در فیلم سینمایی عنکبوت مقدس

نکته‌ی دیگری که در این ویدیو مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و حاشیه‌ساز شد نحوه‌ی قرارگرفتن سه تصویر متعلق به آیت الله خمینی، آیت الله خامنه‌ای و آیت الله خاتمی است.

در فیلم این سه تصویر به طوری در کنار هم قرار گرفته‌اند که تصویر آیت الله خاتمی در وسط و دو تصویر دیگر در کنار آن واقع شده اما ترتیب قرار گیری تصویر این سه شخص به طور معمول به صورت دیگری بود.

سوتی عجیب در فیلم عنکبوت مقدس

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز