پولاد کیمیایی: همه چیز را خواهم گفت فقط به خاطر مادرم

پولاد کیمیایی در واکنش به مصاحبه گوگوش با هما سرشار عنوان کرد: ۲۷ سال است که می‌توانستم خیلی چیزها را باز بکنم اما نکردم، ما فرزندان آدم‌های بزرگ قربانی هستیم.

پولاد کیمیایی: همه چیز را خواهم گفت فقط به خاطر مادرم

به گزارش سلام سینما، ساعاتی پیش پولاد کیمیایی، بازیگر و فرزند مسعود کیمیایی در واکنش به مصاحبه گوگوش با هما سرشار، پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

"(عکس دوستی مادرم با گوگوش) مثالی هست که می‌گوید مجرم به صحنه جرم برمی‌گردد. فردا سالگرد فوت مادرم (گیتی پاشایی تهرانی) است. از سرخاکش پیامی خواهم فرستاد. وقت آن رسید تا در صندوق دل باز شود و خیلی ناگفته‌ها گفته شود. می‌گویند دست به مهره بازی است!"

 

عکس گیتی پاشایی و گوگوش

صحبت های پولاد کیمیایی درباره گوگوش و پدرش

دقایقی پیش پولاد کیمیایی ویدیویی منتشر کرد،‌ او در این ویدیو درحالی که درکنار مزار مادرش ایستاده عنوان می‌کند:

"درود به شما هموطنان عزیزم، امروز ۱۷ اردیبهشت است. سالگرد فوت مادر من، گیتی پاشایی است که ۲۷ سال پیش براثر سرطان درگذشت.

به نام خداوند که جان و خرد را آفرید و همه چیز به او باز می‌گردد.

امروز می‌خواهم درمورد یک مادر با شما حرف بزنم، یک مادر ساده که تمام عمرش را برای بچه و شوهرش گذاشت و با بدترین شرایط از این جهان رفت.

امروز می‌‌خواهم به عنوان یک انسان با شما حرف بزنم. من از سن ۱۷ سالگی باید یاد میگرفتم که عزیزترین چیز و کسی که دارم در این جهان را به خدا بسپارم و ترس از مرگ و ترس از هیچ‌چیز نداشته باشم. چون حقیقت شاید که تلخ باشد اما باز هم حقیقت است. دروغ را ما انسان‌ها آفریدیم.

اگر این فیلم را منتشر می‌کنم نه می‌خواهم ترحم ایجاد بکنم و نه بی‌جهت چیزی را باز بکنم، من ۲۷ سال است که می‌توانستم خیلی چیزها را باز بکنم اما نکردم چون محکوم بودم. ما فرزندان آدم‌های بزرگ قربانی هستیم، قربانی این که نگو! اگر بگویی آبروی پدر و مادر و خودت چه می‌شود؟

و پشت درهای بسته و نورهای زیبا و لبخندهای دروغین و اکت‌هایی که چقدر ما شما را دوست داریم حقایق تلخی نهفته است.

در عصری هستیم که همه چیز باید باز شود، انسان به دنبال عدالت‌خواهی است. انسان عدالت‌خواه هست و بوده.

اگر بخواهیم جهانی بهتر و زیبا بسازیم بعضی وقت‌ها باید کسانی را قربانی بکنیم که شاید خیلی وقت‌ها با آن‌ها بزرگ شدیم و دوستشان داشتیم اما باید این را بپذیریم که انسان خطا می‌کند، این مهم نیست مهم این است که گناهش را بپذیریم.

پشت درهای بسته، هماهنگ شده،‌ با نورهای سفید روی صورت‌ها و روح‌های سیاه چیزی پنهان نمی‌ماند.

شما مردم از همه آگاه‌ترید و شما می‌دانید حقیقت کجاست. اگر من این فیلم را می‌گیرم فقط برای این است که موضوعاتی باز شد که مجبور بشوم حقایق را بگویم، این من نبودم که خواستم حقایق گفته بشود، آن‌ها بودند که خواستند. شاید سرنوشت است که دقیقا ۱۷ اردیبهشت در سالروز فوت مادرم حقیقت را بگویم.

برایم سخت است اما ما باید یاد بگیریم که مثل جوامع غربی بزرگانمان را به چالش بکشیم و چیزی جدید خلق بکنیم، هر فردی هرچقدر هم بزرگ باشد باید به اشتباهاتش یک روز جواب بدهد.

زمانی که من ۱۷ سالم بود چهره‌ی خندان مادرم را دیدم که در خاک گذاشته شد درحالی که لبخند می‌زد، او با بدترین دردها از دنیا رفت،‌ دردی که نمی‌شود گفت.

برای شما فیلم می‌گیرم تا حقیقت را بدانید فقط به خاطر دفاع از حق مادرم، او در قید حیات نبود وقتی شما درباره او حرف زدید که اگر بود جوابی می‌داد خانم گوگوش! می‌گفت که اولا با پسرش چه کردید که بعدا خواهم گفت کمی صبر کنید.

تمام اتهاماتی که در طول این سال‌ها به من زده شد و به پدرم زده شد، گر پدرم من گناه‌کار است باید پاسخ‌گو باشد،‌ هرکسی اگر گناه‌کار است باید در درگاه خدا و در عدالت جهانی زانو بزند و حقیقت را بگوید. این‌طور نمی‌شود از حقایق عبور کرد، کسی را بیاوریم که هماهنگ است و یک سری سوال بپرسیم. همین؟ یک زنی چطوری درد کشید، من آن‌جا بودم و آن درد را چشیدم.

در مقابل تمام آدم‌هایی که این‌جا به خاک سپرده شدند یک قصه ساده است اما چرا می‌گویم و چرا باز می‌کنم؟ چون ما باید یاد بگیریم چیز‌هایی که دوستشان داریم را محاکمه کنیم و کنار بگذاریم اگر می‌خواهیم شخم بزنیم و بسازیم و دنبال عدالت هستیم باید تکه‌ای از تنمان را بکنیم اما حقیقت را بگوییم چون هیچ چیز جز حقیقت وجود ندارد.

برای طرفداران سرسخت خانم گوگوش این‌ها را می‌گویم، یک بار شده است چشمتان را باز بکنید و منی که یک قربانی هستم را ببینید؟ هیچ چیز دست من نبود، اعمال پدر،‌ مادرم و اتفاقاتی که بر من گذشت دست من نبود، فرزندی بودم که به دنیا آمدم و هیچگونه اختیاری در دست من نبود و جنگیدم.

ما فرزندان گناهی نکردیم، کامبیز قربانی هم یک قربانی است.

درباره‌ی من و پدرم چیز‌هایی گفت که به دل نمی‌گیرم، دو روز مهمان او بودم و می‌دانم چه آدمی است، او بچه‌ی بسیار خوبی است و درد کشیده در تنهایی.

من از خانم هما سرشار و تلویزیون من و تو می‌خواهم قانون مولفین را رعایت کنند و حق من را محفوظ بدارند برای دفاع از طرف گیتی پاشایی برای باز کردن حقایق و آن چیزی که در طول این ۸ سال بر من گذشت و نامادری که دیدم، و چرا مجبور به برگشت شدیم و آیا ما پولی از کنسرت‌های گوگوش دزدیدیم؟

جواب خواهم داد، همه چیز را جواب خواهم داد که چه بر ما گذشت. کمی صبر کنید.

می‌خواهم در یک جای کاملا بی‌طرف نه در آن تلویزیون و بدون یک کلمه سانسور حقایق گفته بشود و خانم هما سرشار وسط حرف من موضوع را منحرف نکند تا مردم ببینند.، یک ماه فرصت مید‌هم این اتفاق بیفتد در غیر این صورت با تلویزیون دیگری صحبت میکنم و حقایق را برملا خواهم کرد.

پدرم هم باید پاسخ‌گو باشد، حرف‌های بسیار زشتی درباره‌ی او زده شده است."

 

 

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز