ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

قسمت دوم «ريو» 22 ميليون دلار فروخت تا از قسمت اول پيش بيفتد

۷ سال پیش
«کاپيتان آمريکا: سرباز زمستاني» نه فقط در آمريکاي شمالي بلکه در بازارهاي جهاني نيز فروش هنگفتي در هفته سپري شده داشت.

«کاپيتان آمريکا: سرباز زمستاني» نه فقط در آمريکاي شمالي بلکه در بازارهاي جهاني نيز فروش هنگفتي در هفته سپري شده داشت و کلاً به 50 کشور و 92 بازار بين المللي بسط يافت تا در اين هفته 1/107 ميليون دلار فروش داشته باشد و اگر فروش آن در آمريکا و کانادا را به رقم مذکور بيفزاييم به 207 ميليون دلار مي رسيم که تا همين جاي کار از مجموع فروش 194 ميليون دلاري فيلم نخست بيشتر است.
«سرباز زمستاني» که ادامه اي بر فيلم نخست «کاپيتان آمه ريکا» و درباره اين قهرمان خيالي کميک استريپ هاست و پيشتازي سينماي مرتبط با اين فاتحان خيالي را استمرار مي بخشد کارش را در چين با 2/39 ميليون دلار فروش شروع کرد که اين بيشترين فروش 3 روزه در اين کشور در تمامي دوران به حساب مي آيد. از طرف ديگر اين فيلم در روسيه و استراليا هم به فروش هايي 4/7 و 6 ميليون دلاري نايل آمد و در بازارها و کشورهاي قبلي هم که در حال اکران بود به آمار قبلي فروش اش کم و بيش ادامه داد. اين فيلم تازه از اين هفته به برزيل بسط مي يابد و بعد از آن بايد در انتظار اکران آن در ژاپن ماند.
از بريتانيا تا آلمان
قسمت دوم فيلم کارتوني «ريو» پيش از شروع نمايش اش در آمريکا در 12 کشور 2/22 ميليون دلار فروخت و بازارهاي جديدي که شامل حالش شد، يکي بريتانيا بود که 7/4 ميليون دلار براي اين فيلم سودسازي را موجب شد و ديگري آلمان که 4 ميليون دلار را در گيشه هاي خود اندوخت و از اسپانيا هم بايد ياد کرد که اين فيلم در آن به فروشي 5/2 ميليون دلاري نايل آمد.
در مجموع بازارهاي مختلف، شروع فروش «ريو 2» حداقل يک قدم بالاتر از فيلم اصلي بود و قسمت دوم اين فيلم تا اين لحظه 5/55 ميليون دلار فروخته است.
پرتحرک و جذاب
بايد از «Divergent» هم ياد کرد زيرا اين فيلم که اقتباسي از داستاني پرتحرک و جذاب است 1/11 ميليون دلار در اين هفته در کشورهاي آسيايي، آمريکاي جنوبي، آفريقايي و البته اروپايي فروش کرد و ميزان پولسازي اش در بريتانيا به 3 ميليون دلار رسيد و در مکزيک با 5/2 ميليون دلار دوم شد و همين رتبه را با 5/1 ميليون دلار در ايتاليا هم کسب کرد.
اين فيلم تابحال در سطح دنيا 4/22 ميليون دلار فروخته و البته هنوز در فرانسه، استراليا، آلمان و روسيه شروع به پخش نکرده و اين مهم از پنجشنبه اين هفته شکل مي گيرد.

 

منبع: بانی فیلم

 

نظرهای منتشرشده