آنالیز بازیکنان فصل اول جوکر | کی بیشتر خندوند؟

کدام یک از بازیکنان فصل اول رئالیتی شوی «جوکر» رکورددار خنداندن رقبای خود شد؟ امین حیایی، غلامرضا نیک‌خواه یا سام درخشانی؟

آنالیز بازیکنان فصل اول جوکر | کی بیشتر خندوند؟

به گزارش سلام سینما، فصل اول رئالیتی شوی «جوکر» با پیروزی هومن حاجی عبدالهی و سهیل مستجابیان به پایان رسید. در آستانه‌ی پخش فصل دوم این برنامه‌ی پرطرفدار، نگاهی به عملکرد مهمانان فصل یک انداخته‌ایم.

سام درخشانی، بیژن بنفشه خواه، سهیل مستجابیان، امیر کاظمی، امیرمهدی ژوله، غلامرضا نیک‌خواه، امین حیایی و هومن حاجی عبدالهی هنرمندانی هستند که در فصل اول مهمان سیامک انصاری بودند.


دانلود قانونی قسمت چهارم رئالیتی شوی «جوکر»


 در این رقابت ۶ ساعته که شرط پیروزی در آن خنداندن یکدیگر و تلاش برای نخندیدن است، غلامرضا نیک‌خواه با خنداندن ۴ نفر از بازیکنان رکورددار این مهمانی شد و هومن حاجی عبدالهی با خنداندن ۳ نفر در رتبه‌ی دوم قرار گرفت.

بررسی عملکرد بازیکنان فصل اول جوکر

در ادامه صحنه‌های خندیدن این ۸ نفر که منجر به کارت گرفتنشان شد را باهم مرور می‌کنیم:

 

غلامرضا نیک‌خواه چه کسانی را خنداند؟

رضا نیکخواه - جوکر

سام درخشانی اولین نفری بود که کارت زرد گرفت و غلامرضا نیک‌خواه کسی بود که باعث خنده‌ی او شد،‌ البته شیطنت هومن حاجی عبدالهی هم در خندیدن درخشانی بی‌تاثیر نبود!

در این سکانس نیک‌خواه مشغول انجام حرکات موزون یا به قول خودش ورزش است و سام درخشانی تمام تلاشش را می‌کند تا با نگاه کردن به در و دیوار جلوی خنده‌اش را بگیرد که هومن حاجی عبدالهی توجه او را به رقص رضا نیک‌خواه جلب می‌کند و همان‌طور که قابل حدس بود درخشانی کنترل خود را از دست داد و چراغ قرمز روشن شد.

امیرمهدی ژوله و امیر کاظمی نفرات بعدی بودند که تسلیم بامزگی نیک‌خواه شدند. در اواخر قسمت اول علی لک پوریان به عنوان زامبی وارد برنامه شد تا با بازی «بغلی بگیر» شرکت کنندگان را به چالش بکشد. در این قسمت از «جوکر» که یکی از خنده‌دارترین صحنه‌های کل فصل یک بود، غلامرضا نیک‌خواه با نحوه‌ی بیان و حرکات موزونش تمام بازیکنان را به مرز انفجار از خنده رساند و در نهایت باعث کارت گرفتن امیرمهدی ژوله و امیر کاظمی شد.

درحالی که مهمانان در تلاش بودند تا حد ممکن حرکات رضا نیک‌خواه را نبینند و به او توجه نکنند تا حذف نشوند، او با به صدا درآوردن زنگ مخصوص «جوکر تایم» ان‌ها را وارد مرحله‌ای سخت از این رقابت کرد که منجر به کارت گرفتن یکی از سرسخت‌ترین مهمانان یعنی هومن حاجی عبدالهی شد.

 

بازیکنانی که به شوخی‌های هومن حاجی عبدالهی خندیدند

هومن حاجی عبداللهی - جوکر

هومن حاجی عبدالهی که به گفته‌ی امیرمهدی ژوله در خندیدن بسیار سرسخت است، از ابتدای مسابقه با به کارگرفتن ترفندهای بامزه سعی در شکست دادن رقبای خود داشت. او اولین بار هنگام رقصیدن رضا نیک‌خواه باعث خنده‌ی سام درخشانی شد و بعد از آن در یک صحنه درحالی که مشغول ضرب گرفتن روی تنبک بود با لحنی بامزه رضا نیک‌خواه را دعوت به رقص کرد که همان موجب خندیدن او شد. البته در خندیدن نیک‌خواه در این صحنه سام درخشانی و امین حیایی نیز مشارکت داشتند.

سومین کسی که هومن حاجی عبدالهی باعث کارت گرفتن او شد،‌ امین حیایی بود. در اواخر بازی درحالی که تنها ۴ نفر باقی مانده بودند و مشغول اجرای یکی از چالش‌های بازی بودند (چالش حرف زدن با لحن بچگانه)، هومن حاجی عبدالهی موفق شد امین حیایی را بخنداند و باعث خروج او از بازی شد.

 

چه کسانی با شوخی‌های سام درخشانی حذف شدند؟

سام درخشانی - جوکر

سام درخشانی اولین نفری بود که خندید و در دقایق اول بازی کارت زرد گرفت و به نظر می‌رسید که خیلی زود حذف شود اما با گذشت مدتی از بازی، کم‌کم مهار کردن خنده‌ برایش آسان شد و انرژی خود را صرف خنداندن و حذف رقبایش کرد.

درخشانی با یک حرکت بامزه در یکی از لحظات حساس بازی (چالش حرف زدن ریتمیک) که تمام بازیکنان از شدت خنده نزدیک به انفجار بودند، باعث خنده‌ی بیژن بنفشه‌خواه و حذف اولین نفر از بازی شد.

سام درخشانی بعد از حذف بنفشه‌خواه به سراغ امین حیایی رفت و توانست در حین یک مکالمه‌ی به ظاهر ساده او را نیز بخنداند. این بخش از گفت و گوی سام درخشانی و امین حیایی بر سر تن ماهی، پس از پخش برنامه بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

 

امیرمهدی ‌ژوله در فصل اول جوکر چه کسانی را خنداند؟

امیرمهدی ژوله - جوکر

امیرمهدی ژوله یکی از بامزه‌ترین شرکت‌کنندگان فصل اول بود و لحظاتی که سعی در نخندیدن داشت،‌ بسیار تماشایی بود. ژوله توانست در «جوکرتایم» خود یکی از بازیکنان را از بازی حذف کند. امیر کاظمی که یک اخطار از قبل داشت، در «جوکرتایم» ژوله برای بار دوم خندید و از بازی بیرون رفت.

امیرمهدی ژوله در چالش «بغلی بگیر» اولین کارت خود را گرفت و در قسمت سوم با آمدن ایرج ملکی و خندیدن به شوخی‌های او از بازی حذف شد اما در قسمت آخر در نقش زامبی برای دقایقی به بازی برگشت و سام درخشانی را که یک اخطار از قبل داشت خنداند و با خود برد!

 

شوخی‌های امین حیایی کدام بازیکنان را خنداند؟

امین حیایی - جوکر

امین حیایی یکی از شرکت کنندگان فعال این بازی بود که علاوه بر «جوکرتایم»،‌ شوخی‌های زیادی برای خنداندن بقیه طراجی کرده بود. با این حال حیایی که تا اواخر بازی در بین شرکت کنندگان حضور داشت، تنها توانست در آخرین لحظات از «جوکر تایم» خود، باعث خنده‌ی بیژن بنفشه‌خواه شود.

 

عملکرد بیژن بنفشه خواه و امیر کاظمی در فصل اول جوکر

بیژن بنفشه خواه - جوکر

بیژن بنفشه‌خواه و امیر کاظمی با این که برای حذف بقیه تلاش کردند اما موفق به خنداندن کسی نشدند. البته کوتاه بودن زمان حضورشان در بازی در این باره بی‌تاثیر نبود. بنفشه خواه اولین کسی بود که از بازی بیرون رفت و امیر کاظمی که به نظر می‌رسید تا انتها بماند،‌ به فاصله‌ی کوتاهی ۲ کارت دریافت کرد و از بازی خارج شد.

 

سهیل مستجابیان در فصل اول جوکر چه کسی را خنداند؟

سهیل مستجابیان - جوکر

سهیل مستجابیان، یکی از برندگان فصل اول «جوکر»، در ابتدای بازی خیلی سعی می‌کرد بقیه را بخنداند اما شوخی‌هایش موردتوجه شرکت‌کننده‌ها و تماشاگران قرار نگرفت. به نظر می‌رسد که این باعث شد در ادامه‌ی بازی برای خنداندن بقیه تلاشی نکند و در نهایت به دلیل عدم مشارکت در بازی از سیامک انصاری نیز اخطار گرفت.

همچنین سناریوی متفاوت و خلاقانه‌ای که مستجابیان برای «جوکرتایم» در نظر گرفته بود هم کسی را نخنداند.

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز