هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینماشهر شد

طی حکمی از سوی محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی هاشم میرزاخانی به سمت مدیرعامل مؤسسه سینما شهر منصوب شد.

هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینماشهر شد

به گزارش سلام سینما به نقل از اداره کل روابط‌عمومی سازمان سینمایی، متن حکم وی به این شرح است: جناب آقای هاشم میرزاخانی/ نظر به تعهد، تخصص و تجربه، شما را به سمت مدیرعامل مؤسسه سینما شهر منصوب می‌نمایم.

حمایت از استانداردسازی و ارتقای فناوری تجهیزات سمعی و بصری سالن‌های سینما و نمایش و روزآمدسازی آن‌ها، حمایت از ارتقای فنی تولیدات سینمایی، تلاش برای ساخت سینماهای جدید و بازسازی سینماها، توجه به عدالت فرهنگی و رویکردهای حمایتی در استان‌ها و مناطق محروم، کمک به راهبری مدیریت توسعه زیرساخت‌های سینمایی، اقدام به حمایت، مساعدت و تلاش در راستای اهداف مؤسسه به‌منظور ایجاد، احیا و استمرار فعالیت صنعت سینمایی کشور به‌ویژه، در حوزه ساخت و احداث سالن‌های جدید نمایش و سینماها، و ... از جمله مهم‌ترین مأموریت این مؤسسه در دوره جدید است.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و در پرتو همکاری و تعامل با همه معاونت‌ها و ادارات کل سازمان سینمایی، نهادها و مراکز سینمایی و دستگاه‌های اجرایی کشور در مسیر تجهیز، توسعه زیرساخت‌ها و ارتقای فناوری‌های نوین سینما و حمایت و کمک به سینماهای کشور موفق باشید.

همچنین، شایسته می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ۳۲ ساله آقای مجید مسچی در عرصه توسعه سینمای کشور قدردانی نمایم.

شایان‌ذکر است هاشم میرزاخانی فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده صداوسیماست که پیش‌ازاین، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره مؤسسه تصویر شهر، مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره انجمن سینمای جوانان ایران، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره مؤسسه فرهنگی هنری رسانه‌ای رزمندگان اسلام، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و ... بوده است. وی همچنین، دبیر هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، قائم‌مقام اجرایی بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران طی چهار دوره و ... بوده است.

نظرهای منتشر شده