واکنش اولیه منتقدان به بازی گلشیفته فراهانی در سریال هجوم

منتقدان برجسته‌ی سینما به نقش‌آفرینی گلشیفته فراهانی در سریال هجوم(Invasion)، محصول جدید اپل تی وی پلاس واکنش نشان دادند/ واکنش‌ها را اینجا بخوانید

واکنش اولیه منتقدان به بازی گلشیفته فراهانی در سریال هجوم

اختصاصی سلام سینما- بالاخره پخش سریال «هجوم»(Invasion) از 22 اکتبر امسال از شبکه اپل تی وی پلاس آغاز شد و انتظار ایرانیان برای تماشای «گلشیفته فراهانی» در نقش اصلی یک سریال آمریکایی به سر رسید. «گلشیفته فراهانی» در سریال «هجوم»(Invasion) نقش «آنیشا مالیک» یک مهاجر افغان را ایفا می‌کند.

به همین مناسبت، واکنش‌های اولیه منتقدان به نقش‌آفرینی «گلشیفته فراهانی» در سریال «هجوم»(Invasion) را پوشش داده‌ایم.

نظر شما درباره‌ی ایفای نقش «گلشیفته فراهانی» در این سریال چیست؟


معرفی کامل سریال هجوم(Invasion)


واکنش نیک آلن منتقد وبسایت راجر ایبرت دات کام

«گلشیفته فراهانی» در نقش «آنیشا» به خوبی ثابت می‌کند که می‌تواند یک ستاره‌ی بزرگ باشد. وزنی که او در سکانس‌های مختلف به دوش می‌کشد، به فضای ناراحت‌کننده و ترسناک سریال کمک زیادی می‌کند. «هجوم» را می‌توان «یک مکان ساکت» با حضور «فراهانی» در مرکز آن نامید که با جیغ‌ها و اضطرابش، هیجان بی‌نظیری را به مخاطب منتقل می‌کند.

 

واکنش استیو گرین منتقد وبسایت ایندی وایر

به عنوان فردی که در مرکز «هجوم» قرار دارد و بیشتر تأثیر را از اتفاقات آن می‌گیرد، واکنش‌های اولیه‌ی «گلشیفته فراهانی»، فضای کابوس‌وار سریال را به لایه‌های دیگری می‌برد. بار احساسی «هجوم» بر دوش «فراهانی» است که او به خوبی از پس آن برمی‌آید.

 

واکنش کارولین فرامکی منتقد مجله ورایتی

نقش‌آفرینی احساسی «فراهانی» شاید از خالص‌ترین نمونه‌های چند سال اخیر تلویزیون باشد. او در نقش «آنیشا»، در یک دور باطل از ترس و ناامیدی گرفتار شده است که به زیبایی جزئیات این احساسات را به تصویر می‌کشد.

واکنش منتقدان به بازی گلشیفته فراهانی در هجوم-1

واکنش دنیل فینبرگ منتقد وبسایت هالیوود ریپورتر

به عنوان فعال‌ترین کاراکتر این سریال، «گلشیفته فراهانی» با اینکه شاید بسیاری از واکنش‌های «آنیشا» غیرمنطقی به نظر برسد، با نقش‌آفرینی دقیق خود، به شدت همدلی مخاطب را برمی‌انگیزد. کاراکتری که «فراهانی» ایفا می‌کند، نسبت به سایر کاراکترهای سریال، دارای کلیشه‌هایی است اما توانایی او در همراه کردن مخاطب با خودش، آنها را بی‌اهمیت کرده است.

 

واکنش برایان تالریکو منتقد مجله پلی لیست

نقش اصلی «هجوم» تا به اینجای کار، بازیگری کاریزماتیک به نام «گلشیفته فراهانی» در نقش «آنیشا مالیک» بوده است. «فراهانی» فوق‌العاده است و شخصاً آرزو می‌کنم که در این سریال بتواند تمام استعدادش را به کار بگیرد و سطح خود را در سینمای آمریکا ارتقاء بخشد.

 

واکنش دنت چاوز منتقد وبسایت ای وی کلاب

«فراهانی» در نقش «آنیشا مالیک» بهترین نقش‌آفرینی خود را ارائه می‌دهد. او نقش مادری در خطر و همسری آسیب‌دیده را به نحوی ایفا می‌کندکه قبل از این کمتر از او دیده بودیم.

واکنش منتقدان به بازی گلشیفته فراهانی در هجوم-2

نویسنده، مترجم و پژوهشگر حوزه سینما

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز