صدور پروانه نمایش برای «گشت ارشاد ۳» و «روزی روزگاری آبادان»

پروانه نمایش «گشت ارشاد ۳» و «روزی روزگاری آبادان» صادر شد، با توجه به روند واکسیناسیون و احتمال بازگشایی کامل سالن های سینما به زودی اکران خواهند شد.

صدور پروانه نمایش برای «گشت ارشاد ۳» و «روزی روزگاری آبادان»

به گزارش سلام سینما به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم «گشت ارشاد ۳» به کارگردانی سعید سهیلی آماده نمایش شده و پروانه نمایش صادر شده است.

سازندگان فیلم قصد دارند با توجه به روند واکسیناسیون و احتمال بازگشایی کامل سالن‌های سینما در ماه‌های آینده، فیلم «گشت ارشاد ۳» را قبل از برگزاری جشنواره فیلم فجر در بهمن ماه اکران کنند.

فیلم سینمایی «گشت ارشاد» در سال ۹۱ و «گشت ارشاد ۲» در سال ۹۵ ساخته شد و هر دو فیلم در گیشه با استقبال خوبی روبه‌رو شدند.

ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، بهنام بانی، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، اسدالله منجزی، مبینا رحمتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی مقدم، امیر محاسبتی، علیرضا خواجه نیا و با هنرمندی امیر جعفری گروه بازیگران «گشت ارشاد ۳» را تشکیل می‌دهند.

بهنام بانی، ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی بازیگران فیلم «گشت ارشاد»

بهنام بانی، ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی بازیگران فیلم گشت ارشاد

در خلاصه داستان «گشت ارشاد ۳» آمده است: حسن و عطا پس از سالها به ایران برمیگردند.آنها به اجبار برای امرار معاش به نوازندگی در خیابان ها می پردازند، پس از مدتی سودای خوانندگی آنها را رها نمیکند تا این که تصمیم به انتشار آلبوم موسیقی میگیرند. اما به لحاظ مالی در تنگنا هستند پس تصمیم میگیرند به سراغ یک زمین دار بزرگ در لواسان رفته و او را بدزدند. اما پس از مدتی با او دوست میشوند و زمین دار بزرگ تصمیم میگیرد از حسن و عطا حمایت کرده و تمام هزینه تولید آلبوم موسیقی آنها را تقبل کند.در این مسیر ناگهان اتفاقات عجیبی روی میدهد که هر سه آنها را دچار دردسر های بزرگی می کند...

همچنین طبق اعلام روابط عمومی فیلم «روزی روزگاری آبادان»، این فیلم به زودی در سینما‌های سراسر کشور نمایش داده می‌شود.

فاطمه معتمدآریا، محسن تنابنده، الهام شفیعی، هیراد آذرنگ، سهیل جمالی، امیرحسین ابراهیمی بازیگران این فیلم به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ و تهیه‌کنندگی عبدالله اسکندری و علی اوجی هستند.

فاطمه معتمدآریا و محسن تنابنده در فیلم «روزی روزگاری آبادان»

فاطمه معتمدآریا و محسن تنابنده در فیلم روزی روزگاری آبادان

در خلاصه داستان فیلم آمده است: در آبادان، سال ۱۳۸۱ خانواده پنج نفری مصیب چرخیده در آخرین روز سال مشغول خرید شب عید هستند، اما به دلیل حال بد مصیب که ناشی از گرفتاری اش به مواد مخدر است کشمکشی میان آن‌ها در می‌گیرد و در اوج تلاش خیری مادر خانواده برای به آرامش رساندن خانواده به ناگاه اتفاقی غیرمنتظره همه آن‌ها را غافلگیر می‌کند و…

اولین نمایش این فیلم در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بوده است.

نظرهای منتشر شده