حذف شاخ‌ های جادوگر نارگیل در بیلبوردهای شهری

شاخ‌ های کاراکتر «وروره» در سریال «نارگیل» که شباهت زیادی به گریم آنجلینا جولی در فیلم «مالیفیسنت» داشت در بیلبوردهای شهری حذف شد.

حذف شاخ‌ های جادوگر نارگیل در بیلبوردهای شهری

به گزارش سلام سینما به نقل از هفت صبح، پس از انتشار اولین تصاویر از بازیگران سریال نمایش خانگی «نارگیل» در روزهای گذشته، گریم یکی از شخصیت‌ها با بازی آشا محرابی مورد توجه قرار گرفت.

شباهت‌های گریم آشا محرابی در نقش جادوگر با گریم آنجلینا جولی در فیلم «مالیفیسنت» در آستانه شروع سریال حاشیه ساز شد تا جایی که عامریان یکی از کارگردانان سریال «نارگیل» در مصاحبه‌ای این شباهت را تایید کرد و اعلام کرد رعایت مساله حجاب در این الگوبرداری نقش اساسی داشته است.

حالا با پخش اولین قسمت از این مجموعه و با توجه به بازتاب‌هایی که گریم شخصیت جادوگر داشت و همچنین نقش محوری او در درام‌، تیم تبلیغات سریال‌، برای بیلبوردهای شهری روی این شخصیت تمرکز ویژه‌ای داشتند و از تصویر او در طراحی بیلبوردها استفاده کردند،اما صدور مجوز برای پوسترهای شهری سریال نارگیل به حذف شاخ‌های جادوگر منوط شده است. از همین رو گروه تبلیغات مجبور به حذف شاخ‌های جادوگر شده‌اند و در پوسترهای شهری خبری از شاخ‌های معروف نیست.

خبر مرتبط:


شباهت عجیب گریم بازیگر «نارگیل» به «مالیفیسنت»

نظرهای منتشر شده