بهترین فیلم‌ های کمدی سال 2021 که نباید آنها را از دست داد

بهترین فیلم‌‌های کمدی سال 2021 که نباید آنها را از دست بدهید / از «قسمت ویژه دوستان: تجدید دیدار» (Friends Reunion) تا «سفر بد» (Bad Trip)

بهترین فیلم‌ های کمدی سال 2021 که نباید آنها را از دست داد

ترجمه اختصاصی سلام سینما- بعد از پشت سر گذاشتن سال 2020 که شاید غم‌انگیز‌ترین سالی بود که تا به حال عمر خود دیده‌ایم، حالا در سال 2021 بیشتر از همیشه نیاز به خنده داریم. خوشبختانه، با وجود پاندمی کرونا، فیلمبرداری پروژه‌های سینمایی در جهان تعطیل نشد و اکنون در سال 2021 شاید چند فیلم کمدی خوب هستیم.

اینجا می‌توانید با بهترین فیلم‌های کمدی سال 2021 که تا امروز اکران شده‌اند و امتیاز بالای 6 و آراء بالای 10 هزار را از کاربران سایت IMDB دریافت کرده‌اند، آشنا شوید.

1- فیلم کمدی قسمت ویژه دوستان: تجدید دیدار (The Friends Reunion | 2021)

ژانر: کمدی، عاشقانه

امتیاز: 8.1 (56065 رأی)

بهترین کمدیهای 2021- تجدید دیدار-1

«قسمت ویژه دوستان: تجدید دیدار»(The Friends Reunion)، که یک بازسازی یا شروع مجدد نیست ، بیشتر یک گفتگوی معمولی از بازیگران شش نفره این سریال است که با مرور خاطرات و عکس‌هایی از آن‌ها درباره مجموعه قدیمی همراه می شود.

اگر طرفدار «دوستان»(Friends)  نباشید، تقریباً غیرممکن است که بفهمید چرا تماشاگران استودیو دو برابر بیشتر از حالت معمول می خندند، وقتی «کورتنی کاکس» از «متیو پری» هنگام رفتن روی صحنه، می پرسد: "آیا می‌توانی بیشتر از این دیر کنی؟" یا قهقهه‌هایی که در واکنش به این سوال از اعضای بازیگر سریال ایجاد می‌شود: "آیا آنها در جدایی از هم بودند؟"

بهترین کمدیهای 2021-تجدید دیدار-2

 

2- فیلم کمدی میچل‌ها در برابر ماشین‌ها (The Mitchells vs the Machines | 2021)

ژانر: انیمیشن، ماجراجویی، کمدی

امتیاز: 7.7 (89650 رأی)

بهترین کمدیهای 2021-میچلها-1

«میچل‌ها در برابر ماشین‌ها»(The Mitchells vs the Machines) از زبان بصری الگوهای رفتاری آنلاین استفاده می‌کند تا تجربه سینمایی را خلاف هر آنچه در گذشته بوده ایجاد کند.

این یک فیلم خارق‌العاده‌ی طراحی شده با بهترین صحنه‌پردازی اکشن در کلاس خودش است، نوعی فیلم که فقط می‌توانست به عنوان یک انیمیشن متحرک کامپیوتری ساخته شود. شوخ طبعی فیلم فوق‌العاده امروزی است، اما هسته عاطفی آن به عنوان یک داستان پدر و دختر بی انتهاست.

بهترین کمدیهای 2021-میچلها-2

 

3- فیلم کمدی لوکا (Luca | 2021)

ژانر: انیمیشن، ماجراجویی، کمدی

امتیاز: 7.5 (136636 رأی)

بهترین کمدیهای 2021-لوکا-1

«لوکا»(Luca) یک کمدی انیمیشن خانوادگی است که مانند بسیاری از ویژگی های کمپانی پیکسار، به اندازه کافی هوشمندانه است که می‌تواند بینندگان بزرگسال و همچنین کودکان را سرگرم کند.

این یک داستان دل‌انگیز برای بزرگسالی در مورد عشق ، دوستی و جستجوی تعلق است که به پیام مثبت و تکان دهنده‌ای از شمول و پذیرش منجر می‌شود. اما پیش از این، اولین و مهمترین ویژگی آن، یک کمدی "خارج از چارچوب‌های معمول این ژانر" است و در نهایت تبدیل به یک اثر قابل توجه می‌شود.

بهترین کمدیهای 2021-لوکا-2

 

4- فیلم کمدی کروئلا (Cruella | 2021)

ژانر: کمدی، جنایی

امتیاز: 7.4 (210018 رأی)

بهترین کمدیهای 2021-کروئلا-1

"من متفاوت متولد شدم، انسان بدی به دنیا آمدم و کمی دیوانه شدم." و با این کار، اهریمن «کروئلا»(Cruella) پس زمینه خودش را پیدا می‌کند.

به لطف «استون»، طراح لباس سگ پوش قطعاً شیک و اگزوتیک به نظر می رسد ، اما من فکر می‌کنم بیشترین علاقه را دارم که ببینم چگونه قرار است ریشه مطلب را بگیریم؟؟ «تامپسون» و «استرانگ» به نظر می‌رسد که مانند دیوانه‌ها فیلمنامه را می‌جوند، بنابراین به دنبال تمجیدهای مکرر مخاطبان و منتقدان از آنها باشید چون بدون شک مورد توجه قرار می‌گیرند.

بهترین کمدیهای 2021-کروئلا-2

 

5- فیلم کمدی اژدهای آرزو (Wish Dragon | 2021)

ژانر: انیمیشن، ماجراجویی، کمدی

امتیاز: 7.2 (230032 رأی)

بهترین کمدیهای 2021-اژدهای آرزو-1

«اژدهای آرزو»(Wish Dragon) با فرمول «علاءالدین»(Aladdin) ثروتمند شروع می‌کند ، سپس داستان را به شانگهای امروزی منتقل می‌کند. در واقع همانطور که به نظر می‌رسد یک کپی مستقیم نیست، اگرچه طراحی از فرمول مشابه این افسانه به معنای تقلید از برخی از الگوها است. اما «اژدهای آرزو»(Wish Dragon) مستقیماً به آن عناصر آشنا تکیه نمی‌کند.

«کریس اپلهانس» کارگردان «اژدهای آرزو»(Wish Dragon)، تلاش کرده است تا داستانی فانتزی به شکلی مدرن و بروز شده را با شکل خاصی از طنز و شوخ‌طبعی روایت کند.

بهترین کمدیهای 2021-اژدهای آرزو-2

 

6- فیلم کمدی پدرانه (Fatherhood | 2021)

ژانر: کمدی، درام

امتیاز: 6.6 (34491 رأی)

بهترین کمدیهای 2021-پدرانه-1

دیدن «هارت» در نقشی که کمدی نسبتاً کم حرف و دیالوگ محور است، بسیار خوب است. هر لحظه که او و ملودی «هرد» روی صحنه هستند ، ما آنها را به عنوان پدر و دختر باور داریم و گرچه خیلی شرم آور است. «مدی» هرگز مادر بیولوژیکی خود را نخواهد شناخت و هر دو آنها همیشه این خلأ را در زندگی خود دارند، اما ما احساس می‌کنیم که در دراز مدت همه چیز خوب خواهد شد.

بهترین کمدیهای 2021-پدرانه-2

 

7- فیلم کمدی سفر بد (Bad Trip | 2021)

ژانر: کمدی

امتیاز: 6.6 (23074 رأی)

بهترین کمدیهای 2021-سفر بد-1

«سفر بد»(Bad Trip) اساساً یک سری شوخی است که توسط یک نقشه آزاد انجام می‌شود ، زیرا تماشاگران شاهد شوخی‌های خارج از عرف مانند «ترینا» که ماشین پلیس را می‌رباید یا اینکه «کریس» دست او را در مخلوط‌کن می‌گذارد. این سبک کمدی برای همه مناسب نیست و بعضی از شوخی‌های واقعی بسیار ناراحت کننده و مشمئزکننده هستند، اما اگر از شرمساری دست دوم بیزار نیستید، «سفر بد»(Bad Trip) می‌تواند سفر سرگرم کننده و شگفت آور شیرینی باشد.

بهترین کمدیهای 2021-سفر بد-2

 

8- فیلم کمدی بارب و استار به ویستا دل مار می‌روند (Barb and Star Go to Vista Del Mar | 2021)

ژانر: کمدی

امتیاز: 6.4 (15609 رأی)

بهترین کمدیهای 2021-بارب-1

این نوع فیلم نباید نوعاً کارساز باشد - این در مورد دو دوست (ویگ و مومولو) است که تعطیلات را می‌گذرانند، در حالی که یک ابرشرور(همچنین ویگ) قصد دارد شهر را ویران کند زیرا آنها ... او را از کودکی مسخره کردند؟ برخی از منتقدان سینما با شور و اشتیاق خاصی از این فیلم متنفرند، متنفرند و متنفرند. اما بسیاری دیگر در آن به لطافت، هدیه، واقعیتی که این دو زن در دنیای شادی ناب خود زندگی می‌کنند، علاقه داشتند. من در اردوگاه دوم هستم و آن را به همه توصیه می‌کنم.

بهترین کمدیهای 2021-بارب-2

 

9- فیلم کمدی بادیگارد همسر مزدور (The Hitman’s Wife’s Bodyguard | 2021)

ژانر: اکشن، کمدی، جنایی

امتیاز: 6.1 (74360 رأی)

بهترین کمدیهای 2021-بادیگارد همسر مزدور-1

نه به اندازه فرنچایزهایی حقوقی مانند فیلم «ایتان هانت»(Ethan Hunt) یا «جیمز باند»(James Bond)، اما «بادیگارد همسر مزدور»(The Hitman’s Wife’s Bodyguard) در حالی که از جذابیت سه نفر از محبوب‌ترین ستاره‌های هالیوود استفاده می‌کند ، از مسخره کردن این فرضیه جاسوسی / ضارب بین‌المللی نشأت می‌گیرد: «هایک»، «جکسون»، و «رینولدز». همه در ساختن مضحکه در یک سطح کاملاً جدید فوق‌العاده استعداد دارند.

بهترین کمدیهای 2021-بادیگارد همسر مزدور-2

 


معرفی بهترین فیلم‌های کمدی خارجی در سال‌های قبل:

- سال 2020

- سال 2019

- سال 2018

- سال 2017


 

منابع:

IMDB, Polygon, Chicago Sun-Times, Vulture, Looper

نویسنده، مترجم و پژوهشگر حوزه سینما

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز