ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حضور جمعی از مدیران سیما در پشت صحنه سریال «راز ناتمام»

۱۴ روز پیش
جمعی از مدیران سیمای استان‌ها صبح امروز (۲۹ تیر ماه) از پشت صحنه سریال «راز ناتمام» به کارگردانی مشترک امین امانی و علی امانی بازدید کردند.+ تصاویر

 به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، تصویربرداری سریال تلویزیونی «راز ناتمام» به کارگردانی امین امانی این روزها در لوکیشن بیمارستان عمل تهران در حال انجام است.

تاکنون ۸۵ درصد از این سریال تاریخی مقابل دوربین رفته است و ظرف روزهای آتی گروه برای ادامه تصویربرداری به چند لوکیشن دیگر در تهران و کشور ارمنستان خواهند رفت.

پشت صحنه سریال راز ناتمام
صبح امروز (سه‌شنبه ۲۹ تیر ماه) جمعی از مدیران سیما و مقامات دولتی از پشت صحنه این سریال بازدید کردند و با عوامل و بازیگران پروژه به گپ و گفت پرداختند. در این مراسم همچنین بخش‌هایی از این سریال و گریم برخی از شخصیت‌های تاریخی داستان برای اولین بار برای مدیران به نمایش گذاشته شد.
دکتر احمد علیرمضانی (مدیر صدا و سیمای کرمان)، فرشید شکیبا (قائم مقام سیمای استان‌ها)، اسرافیل علمداری (مدیر امور نمایشی مرکز سیمای استان‌ها) و دکترعلی زینی‌وند (استاندار کرمان) از جمله مهمانان حاضر در این مراسم بودند.
بهرام ابراهیمی، رامین راستاد، نگین معتضدی، مریم کاویانی، مهدی امینی‌خواه و فرهاد جم گروهی از بازیگران اصلی «راز ناتمام» هستند که در مراسم امروز نیز حضور داشتند.

بازدید مدیزان از فیلمبرداری رازناتمام
دیگر عوامل اصلي این پروژه تلویزیونی که به سفارش معاونت امور استان‌ها و مرکز کرمان تولید می‌شود عبارت هستند از: تهيه‌كننده: امين اماني، طراح و سرپرست نویسندگان: سیدجلال‌الدین دری، مشاور فيلمنامه: رحمان سيفي‌آزاد، مدير توليد: علیرضا یگانگی، مدير برنامه‌ريزي: میلاد آل‌احمدی، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: حمید بخشی، مدیر فیلمبرداری: محمد سجادیان، مدیر صدابرداری: جعفر علیان، جلوه‌های ویژه بصری: سیدهادی اسلامی، منشی صحنه: لیلا مربی، مدیر تدارکات: فردین آقایی، تدوین: حامد بردبار، عکاس: محسن بیده و مشاور رسانه‌ای: امين اعتمادي‌مجد.

فیلمبرداری سریال راز نا تمام

مدیران سیما - سریال راز نا تمام

نگین معتضدی و همسرش در راز نا تمام

نظرهای منتشرشده