ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

محمدرضا گلزار:مي‌دانم خواننده خوبي نيستم ولي بازيگر خوبي هستم

۷ سال پیش

 به گزارش سلام سينما محمدرضا گلزار بازیگر سینمای ایران در بخشهایی از جدیدترین مصاحبه خود با آزاده مختاری درروزنامه ایران به نقل از پارس توريسم گفته است که خودرا خواننده خوبی نمی داند.خبرنگار روزنامه ایران از او پرسیده :برپايه حرف مردم اين را مي گوييد؟ اگر اين گونه باشد مثلاً من الان مي گويم شما بازيگر خوبي نيستيد،پس بازيگر خوبي هم نيستيد!؟! گلزار نیز در جواب گفته است :مي دانم بازيگر خوبي هستم. دليلي ندارد تصور کنم بد هستم. آدم مدعي نيستم، آدم پرتلاشي هستم، تلاشم را مي کنم، مابقي را مي سپارم به مردم و طرفدارانم.

گلزار درادامه گفت وگوی خود با روزنامه ايران همچنین از انتقاد های مغرضانه در برابر خوانندگی اش گلایه کرده و گفته :اگر انتقاد غير مغرضانه باشد،گوش شنوا دارم، طرف مي آيد مي گويد «آقا! به اين دلايل شما صداتان مناسب خوانندگي نيست » آن زمان فضاي غرض ورزي نيست. نقد محترم و مودب اثرگذار است.    دوستاني که به دور از توهين گفتند يا نوشتند که صدايم براي خوانندگي مناسب نيست توجه ام را بيشتر جلب کردند و به نکاتي که متذکر شدند توجه کردم حالاهم مي گويم:    « اصلاً صداي من براي خوانندگي خوب نيست».

بازیگر فیلم آتش بس در ادامه گفته :رقابت را مي پسندم ولي رقابتي با اهالي موسيقي ندارم،زماني فردي مدعي در سبک خاصي از موسيقي است ولي من نه ادعايي دارم و نه مدعي بوده ام. گلزار درادامه مصاحبه خود گفته :خطاب به آنان که با برخوردي تند به نقد «خواسته دلي» من پرداخته اند مي گويم به فرض که صدايم خوب نيست چرا اينقدر دغدغه فکريتان شده است؟! اصلاً از اين منتقدان تند گفتار سوالي دارم: «اين همه خواننده که نه صداي خوبي دارند نه از ترانه مناسبي استفاده مي کنند چرا تا اين اندازه درمعرض حاشيه ها نيستند؟»  مي دانيد پاسخ اين سوال چيست! از نظر من آدم هايي که در زندگي تلاش کرده و از تلاش خود راضي هستند مغرضانه نقد نمي کنند. بايد بگويم تعداد زيادي هستند بعد از انتشار اين ترانه ها تشويقم کردند، من اين کار را ادامه خواهم داد،براي اين که چه در فضاي خوانندگي بمانم چه نمانم موسيقي بخشي از زندگي من است.

خبرنگار روزنامه ایران در بخشهای دیگری از این مصاحبه از گلزار پرسیده :بازيگران ديگري هم هستند که خوانندگي را امتحان کرده اند شايد هم خطاهايي در زندگيشان داشته اند ولي چرا نقدها تا اين حد که براي شما کوبنده است براي آن ها نيست؟   گلزار نیز در پاسخ گفته :براي اين که منتقدها مغرض هستند، اصلاً فکرکنيد <گلزار> اشتباهي هم مي کند يا کرده،راهش اين گونه نقد کردن نيست، زيرا اگر قرار بود به حرف هاي مغرضانه توجه کنم تا امروزبايد تصميم هاي ديگري براي زندگيم مي گرفتم. براي آن قشر مردمي که غير مغرض هستند و سنجيده نقد مي کنند گوش شنوا دارم، به هر حال صددرصد ايراد و اشتباه در زندگي دارم هيچ فردي بي اشتباه نيست.

اين روزها بيشترين نقد ها به خوانندگي ام است، اگر ترانه هايي که خوانده ام بد است پس چرا تا آهنگ اول منتشر شد در کمتر از دو روز 700 هزار مرتبه دانلود شد، اين رکورد کجا بوده؟     خواننده اين ترانه ها «محمدرضا گلزار» است همين نام، افراد را کنجکاو مي کند باعث مي شود ترانه به سرعت دانلود شود؟ با يک بار گوش کردن، آمار دانلود به 700 هزار در دو روز اول نمي رسد. براي اين که بدانيد اين نقد ها مغرضانه است،يک آهنگ از يک خواننده اي که خوش صدا نيست و علاقه مند زيادي ندارد در شبکه هاي اجتماعي بگذاريد بعد دقت کنيد چقدر کامنت نقد منفي زير آن نوشته مي شود. فکر نمي کنم کامنت زيادي نوشته شود، امکان دارد از کنارترانه اي که دوست ندارند رد شوند؟

 

نظرهای منتشرشده