دانلود قانونی قسمت دوازدهم سریال خوب بد جلف : رادیواکتیو

قسمت 12 سریال خوب بد جلف : رادیواکتیو با بازی فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش و محمد بحرانی، جمعه، ۲۷ فروردین ماه وارد نمایش خانگی می شود + لینک دانلود قانونی

دانلود قانونی قسمت دوازدهم سریال خوب بد جلف : رادیواکتیو

به گزارش سلام سینما قسمت دوازدهم سریال نمایش خانگی «خوب بد جلف : رادیواکتیو» به کارگردانی و تهیه کنندگی محسن چگینی، جمعه، ۲۷ فروردین ماه، وارد شبکه نمایش خانگی شده است.


دانلود قانونی سریال خوب بد جلف رادیواکتیو - قسمت 12


سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، آناهیتا درگاهی، محمد بحرانی، شکیب شجره، تینو صالحی، فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، مارال فرجاد، امیرمهدی ژوله، فرزین محدث، الهام ایمانی و عزت اله مهرآوران بازیگران این سریال کمدی - اکشن هستند.

داستان این سریال که دنباله داستان فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف 2: ارتش سری» است، روایت گر ماجراجویی های پژمان و سام پس از دزدیده شدن توسط چچن ها می باشد.

در قسمت دوازدهم خواهیم دید : در پی فاش شدن خیانت آنا، جاسوسان برای جلوگیری از لو رفتن نقشه، زمان عملیات نهایی را جلو می اندازند. پژمان و سام طی اتفاقی می فهمند که هر دو در حال «تحقیق» بر روی یک پرونده هستند و دست همکاری به یکدیگر می دهند. در مسیر نجات آنا خودشان گرفتار می شوند، اما کسی به کمکشان می آید که انتظارش را ندارند.....

پوستر قسمت دوازدهم سریال «خوب بد جلف : رادیواکتیو»

دانلود قانونی قسمت 12 سریال خوب بد جلف - سلام سینما

 

نظرهای منتشر شده