ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

آزاده نامداری درگذشت+ جزییات

یک ماه پیش
آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون درگذشت. + جزییات مرگ ناگهانی او

به گزارش سلام سینما لحظاتی پیش خبر درگذشت ناگهانی آزاده نامداری، بازیگر و مجری سابق تلویزیون در سن 37 سالگی منتشر شد.

جزییات خبر درگذشت آزاده نامداری و پیدا شدن پیکر بی‌جان او در خانه‌اش:

پیکر بی جان این مجری در منزلش در تهران پیدا شده است.

خانمی که گویا مادر آزاده نامداری است با اورژانس تماس گرفته و اعلام کرده است که با کارت عابر بانک به زور در ورودی را باز کرده و وارد خانه شده و با پیکر بی‌جان دخترش مواجه شده است. در ساعت ١٨:٣٨ با اورژانس تهران از یکی از برج های سعادت آباد تماسی گرفته می شود و ماموران اورژانس بلافاصله اعزام می‌شوند.

باتوجه به علایم جسد می توان گفت زمان زیادی از فوت خانم نامداری گذشته بوده است و جنازه متوفی تحویل پلیس می‌شود.

بر اساس پیگیری‌های فارس، پیکر وی جراحت نداشته است و نیروهای اورژانس پس از تماس اعضای خانواده آزاده نامداری در ساعت 18 و 30 دقیقه بر بالین وی حاضر می‌شوند.

بررسی‌های اولیه نشان داد که نامبرده 48 ساعت قبل فوت کرده است و جسد او به دلیل اینکه 48 ساعت از مرگ او گذشته بود، در ابتدا قابل شناسایی نبود.

هنوز جزییات بیشتری از علت درگذشت او منتشر نشده است.

جسد آزاده نامداری در خانه اش پیدا شد

 

توضیحات مرکز اطلاع رسانی پلیس درباره فوت آزاده نامداری:

در ساعت ۱۹/۵۰ عصر امروز در پی تماس تلفنی پدر مرحومه آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت نامبرده در آپارتمانش در یکی از برج های شهرک غرب تهران بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند.

بررسی‌های اولیه نشان داد که نامبرده ۴۸ ساعت قبل فوت کرده است.

بنابر اظهارات والدین "آزاده نامداری" همسر و فرزند وی در شمال به سر می برند و نامبرده تنها در آپارتمانش حضور داشته که به دلیل عدم تماس با والدینش آنها نگران شده و با مراجعه به محل زندگی او متوجه می شوند که وی فوت کرده است.

آزاده نامداری و دخترش گندم

 

آزاده نامداری که متولد 1363 در کرمانشاه بود، فعالیت سینمایی خود را در سال 1394 با فیلم مالاریا آغاز کرد. اما پیش از حضور در سینما یکی از مجریان با سابقه تلویزیون ملی بود. او یکی از اولین مجریان چادری صدا و سیما بود که شوخ‌طبعی‌ها و رفتار صمیمانه‌اش مدل جدیدی از اجرای بانوان در صدا و سیما را ارائه کرد که از آن شکل خشک پیشین بسیار فاصله داشت.

نامداری بعدتر در پی ازدواج با فرزاد حسنی مجری مطرح دیگر صدا و سیما، به سینما نزدیک‌تر شد. ازدواج این زوج نه تنها ناموفق بود که حواشی زیادی را با خود به همراه داشت. نامداری عکس‌هایی از صورت زخمی‌شده و کتک‌خورده خود را منتشر کرد و گفت مورد ضرب و شتم فرزاد حسنی قرار گرفته. بعد از جدایی، او مجددا ازدواج کرد و صاحب فرزند شد. اما دیری نپایید که حاشیه‌ای جدید آرامش زندگی‌اش را برهم زد. این‌بار انتشار عکسی عجیب از او در کشورهای خارجی، بدون حجاب حواشی زیادی را برانگیخت. البته او رسما از مردم ایران عذرخواهی کرد. 

سلام سینما این ضایعه را به جامعه هنری و خانواده محترمشان تسلیت میگوید.

آزاده نامداری و همسرش


ویدیوی مصاحبه سلام سینما با آزاده نامداری در کانال یوتیوب سلام سینما


 

نظرهای منتشرشده