ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ویدیویی از تست بازیگری روح الله زمانی برای فیلم «خورشید»+ ویدیو

۵ روز پیش
روح ‌الله زمانی بازیگر فیلم «خورشید» ساخته مجید مجیدی در اولین تجربه بازی ‌اش موفق به کسب جایزه «مارچلو ماسترویانی» ویژه بهترین بازیگر نوظهور جشنواره ونیز شد.

به گزارش سلام سینما روح‌الله زمانی بازیگر نوجوان فیلم «خورشید» که بازی‌اش در جشنواره فیلم فجر هم بسیار مورد توجه قرار گرفته بود، در روزهای گذشته با نمایش فیلم آخر مجید مجیدی در جشنواره فیلم ونیز، بار دیگر نامش بر سر زبان‌ها افتاد.

هرچند با اعلام مثبت بودن تست کرونای این بازیگر با استعداد، او امکان حضور در جشنواره را پیدا نکرد اما در مورد کارش بسیار صحبت شد و در مراسم اختتامیه جشنواره روح الله زمانی موفق به کسب جایزه «مارچلو ماسترویانی» ویژه بهترین بازیگر نوظهور جشنواره ونیز شد. اخیرا ویدیویی از تست بازیگری که در ابتدای مراحل تولید از او گرفته، منتشر شد:

روح الله زمانی در پیام ویدئویی که برای جشنواره ونیز ارسال کرده بود، گفت:

"از «آلبرتو بارابر» مدیر جشنواره ونیز و «کیت بلانشت» رئیس هیات داروان و همچنین آقای مجیدی تشکر ویژه می کنم که مسیر زندگی من را به طور کلی تغییر داد. من از دل بچه های کار بیرون آمدم و امیدوارم روزی در هیچ جای جهان هیچ کودک کاری وجود نداشته باشد و تمام امکانات پیش روی آنها باشد."

او که خود از کودکان کار بوده است و از سن بسیار پایین مجبور بوده کار کند و پول دربیاورد در «خورشید» هم نقش یک کودک کار را بازی می‌کند.  روح الله زمانی در سکانسی از فیلم «خورشید» که برای اولین وارد آب‌انبار می‌شوند، از ارتفاع افتاد و پایش را گچ گرفت. هومن بهمنش درباره بازی روح الله زمانی در فیلم «خورشید» می‌گوید: "او با وجود اینکه پایش در بخشی از فیلم شکسته بود اما با تمام قوا کار کرد. روح الله تکنیک بازیگری را می‌فهمد."


ویدیویی از تست بازیگری روح الله زمانی برای فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی در کانال یوتیوب


 

نظرهای منتشرشده