ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

"بی‌گاه" نامزد بهترین فیلم جشنواره اولدنبرگ

۸ ماه پیش
فیلم سینمایی "بی‌گاه" نامزد بهترین فیلم جشنواره اولدنبرگ آلمان شد.

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه‌ای، "بیگاه"  به کارگردانی پویا اشتهاردیدر ادامه موفقیت‌های خود، در بخش رقابتی این جشنواره، نامزد دریافت بهترین فیلم از بیست و هفتمین دوره جشنواره اولدنبرگ آلمان شد، "بی‌گاه" در کنار فیلم‌هایی از کشورهای آمریکا، آلمان، دانمارک، پرتغال، مکزیک و آرژانتین از تاریخ ۱۶-۲۰ سپتامبر در این جشنواره به رقابت خواهد پرداخت. بیست و هفتمین جشنواره اولدنبرگ آلمان به صورت فیزیکی برگزار خواهد شد و این جشنواره که به ساندس آلمانی توسط هالیوود ریپورتر نام گذاری شده است در کنار جشنواره‌های تورنتو و ونیز یکی از مهمترین جشنواره‌های سینمای مستقل پاییزی به حساب می‌آید و در میان ۲۵ جشنواره برتر سینمایی دنیا قرار دارد.
این جشنواره در تلاش برای آگاهی بخشی و ایجاد پلی میان فیلمسازان مستقل و مخاطبان است که فیلمسازان مهمی از جمله دارن آرنوفسکی، برایان دی‌پالما، استیون سودربرگ و ... در دوره‌های پیشین آن حضور داشته‌اند. 
ایمان افشار، شایان افشار، ایوب افشار، مهسا نارویی، آوا آذرپیرا، ملابخش رئیسی، موسی افشار و جمعی از بازیگران محلی چابهار در «بیگاه» نقش‌آفرینی می‌کنند و از دیگر عوامل فیلم می‌توان به: مدیر فیلمبرداری: رضا حماسی، موسیقی: نوید جابری، مدیر صدابرداری: علی عبدالحسینی، میکس و ترکیب صدا: انسیه ملکی، طراحی صدا: رافائل برنابئو گارسیا، اصلاح رنگ و جلوه‌های بصری: محراب مشهدبان، مدیر تولید: محمدرضا تهرانی، مجری طرح: حسین شیخی، تهیه‌کننده اجرایی: مهدی بهروز، مشاور بین‌الملل: مسعود ایمن‌دوست، عکاس: شهرزاد نجفی و سمانه وجدان و مشاور رسانه‌ای: مهدی سلیمانی برچلویی اشاره کرد.

نظرهای منتشرشده