ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ساخت سریال 12 قسمتی «خوب بد جلف»

۲ ماه پیش
پیمان قاسم خانی در برنامه کافه آپارات از سریال «خوب بد جلف» گفت و سام درخشانی به خاطر این سریال مجبور به انصراف از یک پروژه دیگر شد.

به گزارش سلام سینما بالاخره پیمان قاسم‌خانی سراغ ساخت سریال «خوب بد جلف» رفت. این در حالی است که بعد از ساخته شدن سری اول این مجموعه سینمایی او به دنبال ساخت سریالی از روی آن بود اما امکانات لازم میسر نشدند و به این ترتیب قاسم‌خانی رفت سراغ قسمت دوم یعنی «خوب بد جلف 2: ارتش سری». حالا خبرها حاکی از آن است که سریال «خوب بد جلف» در دست ساخت است.
پیمان قاسم خانی در برنامه کافه آپارات گفت:
این سریال از روی قسمت یک و دو «خوب بد جلف» رد می شود. خیلی قصه دارد. حامد کمیلی که قاتل ناجوریه در داستان به تدریج عاشق فیلم‌‌سازی می‌شود یک شب «بوج‌کاسیدی و ساندنس کید» را می‌بیند فردا صبح که پا می‌شود عاشق سینما می‌شود و در این مسیر در حالی که همه پیگیر عملیات‌اند این دوست دارد یک فیلم خوب بسازد و این دو تا را بکند بوچ‌کاسیدی و ساندنس کید که طبیعتا گند می زنند به همه خاطراتی که از آن فیلم داریم!

همچنین سام درخشانی با انتشار پستی اعلام کرد به‌دلیل همزمان شدن سریال قاسم‌خانی با «ملکه گدایان» مجبور شده از پروژه دوم انصراف دهد:

«عکس سمت راست مربوط به تست گریمم در سریال ملکه گدایان بود که قرار بود یه نقش منفی متفاوت و جذاب رو با گروه خوب و کار بلد، با کارگردانی آقای سهیلی زاده بازی کنم و همراهشون باشم اما به دلیل همزمانی سریال خوب بد جلف با این پروژه و اینکه من تعهد به اون پروژه داشتم و جریان داستان در خوب بد جلف بدون کاراکتر من میسر نبود و البته با توجه به مشترک بودن تهیه کننده اصلی هر دو مجموعه به این توافق رسیدیم که من به خوب بد جلف بپیوندم تا سریالش در دوازده قسمت ساخته بشه امیدوارم دوباره این سعادت رو داشته باشم که در پروژه دیگه ای همراه آقای سهیلی زاده و گروه خوبشون باشم براشون بهترین ها رو آرزو میکنم و مطمئنم که سریالشون که قصه بسیار جذابی داره میترکونه.»

نظرهای منتشرشده

محمد پنهان
۲ ماه پیش
سبک فیلم خوب بد،جلف پیمان قاسمخانی درس مث فیلم پالپ فیکشن است🤮
خطر لو رفتن داستان
پاسخ