ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

توقف اکران شنای پروانه به احترام کادر درمان

۲ ماه پیش
تهیه‌کننده فیلم "شنای پروانه" گفت که اکران این فیلم از چهارشنبه ۲۵ تیر ماه به احترام کادر درمانی بیمارستان‌های درگیر با کرونا، متوقف می‌شود.

به گزارش سلام سینما رسول صدرعاملی تهیه‌کننده اولین فیلم سینمایی محمد کارت با تایید این خبر به ایسنا، گفت: طبق مذاکراتی که امروز در وزارت ارشاد با آقای طباطبایی‌نژاد و اعضای شورای صنفی نمایش داشتم، توقف اکران را مطرح کردیم که مدیران نیز ضمن تشکر از اینکه فیلم را برای بازگشایی سینماها ارائه دادیم، با این درخواست موافقت کردند.

رسول صدرعاملی یادآور شد: در حال رایزنی با وزارت بهداشت بودیم تا شرایطی فراهم کنیم که کادر درمانی بیمارستان‌های درگیر با کرونا به دعوت ما، رایگان به تماشای فیلم بنشینند و حالا با شرایط پیش آمده، بهتر دیدیم توقف نمایش فیلم را به آنها تقدیم کنیم و امیدوار باشیم در اکران مجدد، این مدافعان سلامت آنقدر فراغت داشته باشند و سرشان خلوت شده باشد که با آرامش به دیدن فیلم بیایند.

او یادآور شد: سه هفته پیش  که ما اکران «شنای پروانه» را  آغاز کردیم، واگیری بیماری این همه زیاد نبود و تعداد فوت‌شدگان در بین هم‌وطنانمان به حدود سی نفر کاهش یافته بود اما تصور نمی‌کردیم در فاصله کمتر از دو هفته، ناگهان به این حد افزایش بیمار و فوت شده برسیم.

صدرعاملی تصریح کرد: به هرحال منتظر می‌مانیم تا وقتی این ویروس کنترل شد و امنیت خاطر برای تماشاگران به وجود آمد، شرایط اکران مجدد فیلم را در سراسر کشور فراهم می‌کنیم که امیدوارم این فرصت بعد از دهه اول محرم فراهم شود.

پوستر فیلم سینمایی «شنای پروانه»

رییس شورای صنفی نمایش: موضوعی که آقای صدرعاملی گفتند از نظر ما صحیح نیست

بعد از انتشار این خبر اما مرتضی شایسته رییس شورای صنفی نمایش به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «موضوعی که آقای صدرعاملی شب گذشته گفتند از نظر ما صحیح نیست. ما هیچگونه موافقتی با موضوع توقف اکران فیلم «شنای پروانه»  نداشتیم.

وی ادامه داد: توصیه ما به صاحبان فیلم‌ها این است که به اکران فیلم‌های خود ادامه دهند و توصیه‌ای غیر از این نداریم. این درست نیست که بعد از سه هفته از اکران، بگویند اکران فیلم را متوقف می‌کنیم.»

نظرهای منتشرشده

۲ ماه پیش
♥♥♥
خطر لو رفتن داستان
پاسخ