ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

واکنش نوید محمدزاده به انتقادات از فعالیت تبلیغاتی اش

۱۰ ماه پیش
نوید محمدزاده در گفت و گویی تلفنی با برنامه کافه آپارات از فعالیت تبلیغاتی خود دفاع کرد و اظهار کرد چون در جهان سوم زندگی می کنیم او را بابت تبلیغ می کوبند.

به گزارش سلام سینما در برنامه کافه آپارات با اجرای فریدون جیرانی، نوید محمدزاده در گفت و گویی تلفنی به انتقاداتی که به حضورش در تبلیغات سن ایچ شده بود (این داستان توست.) واکنش نشان داد. او اظهار کرد که از کاری که کرده پشیمان نیست و گفت برایش سوال است که چرا از بین همه بازیگرانی که فعالیت تبلیغاتی کرده‌اند، این موج از انتقادات به سمت او روانه شده است؟

( سپس خودش پاسخ داد): که خدا را شکر می‌کنم و فکر می‌کنم چون خدا دوستم دارد به جایی رسیده‌ام که همه درباره هر کاری که می‌کنم صحبت می‌کنند! 

تبلیغات سن ایچ نوید محمدزاده/ این داستان توست

در این تماس تلفنی او حرف‌هایش را با زندگی در یک کشور جهان سومی آغاز کرد و دلیل اصلی انتقادات را همین جهان سومی بودن دانست. او گفت از کسی گله‌گی ندارد و نظرها برایش محترم است اما ما مردمی هستیم در جهان سوم که بازیگران مطرح خارجی هرکاری بکنند، مردم به به چه چه می‌کنند اما بازیگران داخلی اجازه هیچ کاری ندارند. مثلا اگر جانی دپ تبلیغ کند تاثیر می‌گذارد روی کار هنری‌اش؟ حتما تاثیر مثبت می‌گذارد روی کار امثال ما.  چون باعث می‌شود ما هنرمندان انتخاب‌های بهتری کنیم؛ با خیال راحت و بدون دغدغه مالی ببینید در بحث مالی وقتی سن آدم می‌رود بالا باید حواسش باشد خود را به هرچیزی نفروشد. من کاری را کردم که رابرت دنیرو هم انجام داده. یا رونالدو و مسی. احتمالا الان عده‌ای می‌گویند خودم را با دنیرو مقایسه کردم و «تو رو چه به این حرف‌ها.». جهان سوم یعنی همین. اجازه نمی‌دهند خودمان را قد آنور ببینیم.

من پای تصمیم خود ایستادم و خوشحالم باهاش. چراکه می‌دانم چه فیلم‌هایی بازی کردم و کسی مرا به خاطر تبلیغاتم به‌خاطر نمی‌آورند. اگر آدم‌ها از بازی من تعریف کرده‌اند، الان بعد از تبلیغات نباید از تعریف‌شان پشیمان شوند. من می‌دانم سریال «قورباغه» دارد می‌آید بیرون و فیلم‌های دیگر و می‌دانم مسیرم را چطور طی می‌کنم. («قورباغه»‌ از جمله سریال‌هایی است که سرو صدای زیادی درباره منابع مالی غیر شفافش در رسانه‌ها به‌وجود آمده و باشگاه خبرنگاران جوان درباره سریال و ترفند حضور و دستمزد محمدزاده در آن نوشته: سریال «قورباغه» با سرمایه‌گذاری اشخاص حقیقی و حقوقی همراه شده که نشان از ورود پول‌های مشکوک به سینما است.

در روز‌های اخیر خبری در رسانه‌ها منتشر شده است که نوید محمدزاده قراردادی ۱۲ ماهه را با شرکت تصویرگستر پاسارگاد که سرمایه‌گذار سریال شبکه خانگی «قورباغه» است به امضا رسانده که طی آن حتی در ماه‌هایی که مشغول بازی در سریال نیست حق بازی در هیچ فیلم، تئاتر و کار دیگری را ندارد، تا پس از یکسال غیبت او توزیع این سریال با استقبال بالاتری از سوی مخاطبان مواجه شود. آنطورکه در خبرها آمده است بر اساس این قرارداد، محمدزاده برای هر ماه ۶۰۰ میلیون تومان، یعنی برای یکسال ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دریافت خواهد کرد. )

واکنش نوید محمدزاده به انتقادات از فعالیت تبلیغاتی اش: در جهان سوم زندگی می کنیم

او سپس به انتقاداتی که از او شده که برای پول این تبلیغ را قبول کرده پاسخ داد:‌ وقتی انتقاد می‌کنند، تعریف هم بکنند. چرا کسی از تئاتر محمد مساوات حرفی نمی‌زند که در بروشور آن نام نوید محمد زاده را نزدیم و چیز دیگری زدیم تا تماشاگر برای نام من نیاید و برای ارزش هنری کار آن را تماشا کند. وقتی من با ماسک نقش یک پیرزن آلمانی را بازی کردم و تنها ۴ میلیون دستمزد گرفتم، چرا کسی به آن اشاره نکرد؟

من به نظرها احترام می‌گذارم اما گمان نمی‌کنم که رونالدو اگر تبلیغ کند دیگر در زمین نمی‌تواند گل بزند.

 

حمایت سعید روستایی از نوید محمدزاده

حمایت سعید روستایی از نوید محمدزاده

سعید روستایی در حمایت از نوید محمدزاده و در پی حواشی و انتقادهای تبلیغات سن ایچ نوشت:

"دوست دارم منصف باشم و تصور کنم شاید در پس خروار خروار پیام تلخ و گزنده نکته‌ای پنهان است. مثلا با خودم می‌گویم آن روزهای پر شمار که بازیگری رقص با مرگ می‌کند، خورد و خوراک بر خود حرام می‌کند و مثقال مثقال گوشت تنش را آب می‌کند به چشم کسی نمی‌آید.

آن همه انتظار، خویشتن‌داری، چشم بستن بر پیشنهادهای پر سود و بی‌هنر به گوش کسی نمی‌رسد. آن همه دویدن در ماراتن کشوری که رویای نیمی از جوانانش هنرپیشه‌گی ست، ذهنی را به تأمل وا نمی‌دارد...

شاید از این بی‌خبری‌هاست که انسان به سادگی قضاوت‌گر زندگی دیگران می‌شود. شاید از تلخی زمانه است که زبان‌ها به این اندازه تلخ است.

شاید گرفتاری ما از دل‌های پر غبار است و از «حسد» که هیولای پر کار در دیار ماست."

نظرهای منتشرشده

گندم نوید
۹ ماه پیش
نوید جان غیرتم کشت که محبوب جهانی...... دوستت داریم همیشه، نام تو، چهره ی تو ب سینما اعتبار می‌دهد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد پنهان
۱۰ ماه پیش
شأن یک بازیگر بالاتر از آن است در چنین تبلیغاتی بازی کند👎👎👎
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ابوالفضل بابائی کر بابائی کر
۱۰ ماه پیش
با احترامی که به آقای محمد زاده قاعلم باید بگم ایشون حق اهانت به مردمی که جایگاهشون رو مدیون اونا هستن نداشتن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
paeezezrd
۱۰ ماه پیش
با آقای محمد زاده موافقم ما یک کشور جهان سوم هستیم وگرنه ایشان اینقدر راحت نمی توانستند به خود اجازه بدهند به مردم آن هم کسانی که ایشان را اینقدر بزرگ کردند اهانت کنند و آنها را مردم جهان سوم صدا بزنند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ