ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سخنگوی شورای صنفی نمایش: احتمال تغییر «با دیگران» با فیلمی جدید / میزان فروش در شهرستان ها فراتر از تصور بود

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از فارس، غلامرضا فرجی اظهار داشت: اولین جلسه شورای صنفی نمایش روز دوشنبه 18 فروردین برگزار می‌شود که چندین دستور جلسه خواهیم داشت که یکی از آنها بررسی فیلم‌های متقاضی اکران دوم نوروز است.

وی  فزود: از مجموع 5 فیلم اکران نوروزی 4 فیلم به فروش میلیاردی دست یافتند که به خصوص این میزان فروش در شهرستان‌ها فراتر از تصور ما بود اما هنوز هیچ قراردادی برای اکران دوم نوروز بسته  نشده است و منتظر اعلام پخش کنندگان و سرگروه‌ها برای معرفی فیلم‌های خود هستیم.

سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین در خصوص انتقاد به قرار گرفتن «بادیگران»در بین فیلم‌های نوروزی با توجه به میزان فروش «بادیگران» گفت: ما 8 فیلم را برای اکران اعلام کردیم که از میان آنها تنها «بادیگران» با سرگروهی فرهنگ به توافق رسید و باید در اولین جلسه شورای صنفی میزان فروش این فیلم را بررسی کنیم که اگر پایین بود فیلم جدیدی را جایگزین کنیم.

فرجی خاطرنشان کرد: در هر صورت برای جایگزینی فیلم جدید باید سرگروه فیلم جدیدش را به ما اعلام کند اما با توجه به میزان فروش بسیار بالای 4 فیلم دیگر پیش‌بینی ما این است که 4 فیلم دیگر (معراجی‌ها، طبقه حساس، خط ویژه و چ) بتوانند تا 10 هفته روی پرده سینماها باقی بمانند.

 

نظرهای منتشرشده