ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

"چرت و پرت" بهترین انیمیشن فستیوال بین المللی فیلم هند

۳ ماه پیش
«چرت و پرت قسمت "در خانه بمانید" به کارگردانی رامین ملا محمدی برنده بهترین کارگردانی و انیمیشن برتر فستیوال بین المللی فیلم هند ۲۰۲۰با موضوع کووید ۱۹ شد.

به گزارش سلام سینما اولین جشنواره بین المللی فیلم هند در مورد ویروس کووید ۱۹ به صورت مجازی در ایالت «اودیسای» هند برگزار شد و در مجموع ۷۰ اثر از ۲۲ کشور جهان در این جشنواره به رقابت پرداختند.
هدف از برگزاری این جشنواره تبادل تجربه، دانش، اطلاعات و ایده‌های فیلم سازان سراسر دنیا و به اشتراک گذاشتن نگاه هنرمندانه آنها در مواجهه با مقوله ویروس کرونا است.
خانم مارین بورگو از کشور فرانسه، آقای مانی رام از کشور هند، آقای قدرت اله تقوی از کشور افغانستان و آقای ریچارد از کشور کنگو داوری آثار این جشنواره را بر عهده داشتند.

دیپلم افتخار آقایان رامین ملاحمدی کارگردان و رضا پورزارعی تهیه کننده استاپ موشین "چرت و پرت" در این جشنواره، توسط آقای «ماهشوار رائو» مدیر جشنواره مذکور، به خانم مینا هادیان معاون کنسولگری و مسئول بخش دیپلماسی عمومی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد هند اهدا گردید.
مجموعه استاپ موشین های "چرت و پرت" از ابتدای اسفند 98 با شیوع ویروس کووید ۱۹ تا کنون در ده  قسمت یک تا چهار دقیقه ای در قالب طنز، و موضوعات اجتماعی تولید شده و قسمت های دیگر آن در حال ساخت است و قسمت "در خانه بمانید" داستان سیزده بدر کرونایی یک خانواده است.
در این پروژه مریم تابع : طراح لباس و سعید رستگار: مدیر تولید حضور داشتند.

نظرهای منتشرشده