ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

بهنام بانی با گریمی متفاوت در «گشت ارشاد ۳»

۷ ماه پیش
نخستین تصویر بهنام بانی، خواننده پاپ با گریمی متفاوت در فیلم «گشت ارشاد ۳» ساخته سعید سهیلی

به گزارش سلام سینما دقایقی قبل سعید سهیلی با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش، تازه ترین بازیگر «گشت ارشاد ۳» را معرفی کرد و از مخاطبان خواست تا نام او را حدس بزنند.

اما روابط عمومی پروژه با اعلام خبر حضور بهنام‌ بانی در این فیلم فیلم گفت: فیلمبرداری فیلم‌ سینمایی «گشت ارشاد ۳» به تهیه کنندگی و‌کارگردانی سعید سهیلی اواخر هفته گذشته در تهران  با حضور مسعود کیمیایی آغاز شده و در ادامه فیلمبرداری این فیلم، بهنام بانی خواننده شناخته شده پاپ جلوی دوربین رفت.

در اولین روز فیلمبرداری این فیلم مسعود کیمیایی بر سر صحنه این فیلم حضور پیدا کرد و به صورت نمادین این فیلم را کلید زد و پلانی از فیلم را کارگردانی کرد.

این نخستین تجربه حرفه‌ای بهنام بانی در عرصه بازیگری خواهد بود.

بهنام بانی پیش از این، مقابل دوربین سریال تلویزیونی «پایتخت 6» به کارگردانی سیروس مقدم قرار گرفته بود و در نقش خودش، به صورت کوتاه بازی کرد.

نمایی از سریال «پایتخت 6» با حضور بهنام بانی

تاکنون علاوه بر بهنام بانی ، ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی به عنوان دو‌بازیگر اصلی فیلم جلوی دوربین رفتند و به زودی بازیگران دیگر فیلم نیز معرفی می شوند و‌ جلوی دوربین خواهند رفت.

فیلم سینمایی «گشت ارشاد» در سال ۹۱ و «گشت ارشاد ۲» در سال ۹۵ ساخته شد و هردو فیلم در گیشه با استقبال خوب مخاطبان همراه شدند.

عکاس: آزاده امیرخان / مریم رضوی

نظرهای منتشرشده

هادی راسخ
۷ ماه پیش
یعنی همه چیمون جا بجاست، امیدوارم خوب باشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ