ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اکران سینمایی قسمت جديد سریال هم گناه

۹ ماه پیش
قسمت جديد سریال هم گناه، همزمان با بازگشايى سينماها و با رعايت پورتكل هاى بهداشتى براى صرف امور خيريه اكران مى‌شود.

به گزارش سلام سینما به نقل از روابط عمومى سريال نمایش خانگی «هم گناه» ، عوامل اين سريال قصد دارند همزمان با بازگشايى سينماها با رعايت پورتكل هاى بهداشتى، قسمت چهارم از فصل دوم اين مجموعه را در تاريخ ١ تير اكران نمايند.


دانلود قانونی سریال «هم‌گناه»


‏‎تمام عوايد اين اكران كه قرار است در پرديس سينماى كورش برگزار شود، صرف امور خيريه خواهد شد و از اين پس تا قسمت آخر اين مجموعه، هر قسمت آن يكشنبه شب ها براى علاقمندان اكران خواهد شد.

‏‎همگناه آخرين اثر مصطفى كيايى است كه با استقبال فوق العاده مخاطبان روبرو شده است و روزهاى دوشنبه منتشر مي شود.

اما کمی بعدتر با توجه به نابسامانی‌ها و تعویق دوباره بازگشایی سینماها اعلام شد که اكران قسمت چهارم از فصل دوم اين مجموعه كه قرار بود، يكشنبه شب در سينما كورش اكران شود به علت نامشخص بودن وضعيت بازگشايى سينماها لغو شده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که....

از جمله ویژگی‌های بارز این سریال حضور گرم بازیگران خوب و کارکشته سینما مانند محسن کیایی,  مسعود رایگان,  پرویز پرستویی,  رویا تیموریان,  مهدی پاکدل,  پدرام شریفی,  شاهرخ فروتنیان و درخشش هدیه تهرانی است.

طراح پوستر: محمد موحدنيا ، احسان ندرخانى

نظرهای منتشرشده