ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«خوب بد جلف: ارتش سری» از اول تیرماه در سالن های سینما

۳ ماه پیش
فیلم «خوب، بد، جلف 2» به کارگردانی پیمان قاسم خانی از اول تیرماه روی پرده می‌ رود و در بازگشایی سینماها جز اولین اکران ها خواهد بود.

به گزارش سلام سینما اکران فیلم «خوب بد جلف 2: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی از اول تیرماه قطعی شد. محسن چگینی تهیه کننده فیلم در گفت و گویی با ایسنا گفت: اینکه بخواهیم فیلم را در این مقطع اکران کنیم، تصمیم سختی بود ولی با توجه به شرایط فعلی و بدنه نحیف سینما به این نتیجه رسیدیم که فیلم را اکران کنیم چون نیاز بود فیلم‌هایی که پیش‌بینی می‌شود مورد استقبال مخاطب قرار می‌گیرند، همزمان با بازگشایی سالن‌های سینمایی اکران شوند تا پس از چند ماه مردم به سینماها جذب شوند.

وی تاکید کرد: سینماداران هم قول داده‌اند همکاری مناسبی داشته باشند و شرایط بهداشتی را برای حضور مردم فراهم ‌کنند.

کمدی «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» سال گذشته به عنوان یکی از فیلم‌های اکران نوروزی انتخاب شده بود که برای رونق بخشی به سینماها در ماه‌ پایانی سال زودتر اکران شد، اما با شیوع کرونا سه روز روی پرده بود که در همان مدت هم به فروش خوبی دست یافته بود.

در این فیلم سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ریحانه پارسا، ستاره پسیانی، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره، الهام شعبانی، فرهاد آییش و گوهر خیراندیش بازی کرده‌اند.

نظرهای منتشرشده