ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حضور «یلدا» در بخش منتخبین جشنواره کارلووی واری

۴ ماه پیش
يلدا در ميان شانزده فيلم منتخب جشنواره كارلووي واري از مهمترین جشنواره های الف دنیا در  ۱۰۰ سالن سينماي جمهوري چک به نمایش در می آید.

به گزارش سلام سینما کارلووی واری بزرگترین جشنواره جمهوری چک و از مهمترین جشنواره های الف دنیا، سرانجام لیست ۱۶ فیلم منتخب امسال را برای اکران در ۱۰۰ سالن سینمای این کشور اعلام کرد، که یلدا سومین فیلم بلند مسعود بخشی جزو آنهاست. 

این جشنواره که از ۳ تا ۱۱ ژوییه ( ۱۳تا ۲۱ تیرماه امسال) برپا می شود همچنین فیلمهای داستانهای بد ( فابیو و دامیانو دینوچنزو، ایتالیا و سوئیس) برنده خرس نقره جشنواره برلین، اما(پابلو لارین، شیلی) و دندان شیری( شنون مرفی، استرالیا) از موفقترین فیلمهای جشنواره ونیز، داستانهای هویت( فرناندز والادس، مکزیک و اسپانیا) برنده جایزه مخاطبان ساندنس را در کنار یلدا برنده جایزه بزرگ داوران جشنواره ساندنس و منتخب هفتادمین جشنواره برلین، بروی پرده خواهد برد. یرژی بارتوسکا ریاست این جشنواره درباره این برنامه گفته: « ما نه تنها فیلم‌هایی بزرگ را به مخاطبانمان نمایش می دهیم، بلکه گوشه ای از فضای سنتی جشنواره را به آنها پیشکش می کنیم.»
یلدا به تهیه کنندگی علی مصفا و مشارکت موسسه مستقل بن گاه، محصول مشترک ایران، فرانسه، آلمان، سوئیس، لوکزامبورگ و لبنان است که با بازگشایی سالنها در ایران به روی پرده خواهد رفت. پیرامید اینترنشنال فروش و پخش جهانی این فیلم را بر عهده دارد.

نظرهای منتشرشده