ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پیش تولید سریال " آهوی من مارال " آغاز می شود

۴ ماه پیش
پیش تولید پروژه نمایش خانگی " آهوی من مارال " پس از شروع دوباره تولیدات سینمایی ، آغاز خواهد شد .

به گزارش گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه ای پروژه ، پیش تولید " آهوی من مارال " پس از شروع دوباره تولیدات سینمایی که به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده ، آغاز خواهد شد.
طراحی لوگو این سریال بر عهده مهران گل محمدی و لیدا صبوری است.

برخی عوامل این پروژه عبارتند از :
کارگردان : مهرداد غفارزاده ، تهیه کننده : بهروز خوش رزم ، مشاور پروژه و ناظر کیفی : سعید شریعتی ،  مشاوره فیلمنامه : فریدون عموزاده خلیلی ،  ایده و طرح سریال : مهرداد غفارزاده  ،  اعضای نویسندگان : پریسا شمس ، معصومه یزدانی ، ابراهیم قربانپور ، مشاور رسانه ای : اشکان منصوری . نوازنده : آیدین علیانسب .


سریال " آهوی من مارال " که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می گذرد در دو فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می شود ، فصل اول پانزده قسمت و فصل دوم در بیست و پنج قسمت خواهد بود .


موضوع این سریال به عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن ، می پردازد همچنین داستان هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد و …


بخشی هایی از سریال در استانبول قدیم می گذرد و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه نیز استفاده خواهد شد و در این زمینه مذاکراتی انجام شده است .
   

در خلاصه قصه " آهوی من مارال " آمده : ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی ، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان ، صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد ، صیاد رفته باشد . شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند ، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا ، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان ، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان..

نظرهای منتشرشده