ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اکران آنلاین «زیرنظر» از دوشنبه آغاز می شود

۴ ماه پیش
فیلم کمدی «زیر نظر» با بازی رضا عطاران با وجود اکران در سینماها از دی ماه سال گذشته، از ساعت ۲۰ روز دوشنبه در وی او دی‌ها منتشر می شود.

به گزارش سلام سینما فیلم سینمایی «زیر نظر»‌ به کارگردانی مجید صالحی از جمله فیلم‌هایی است که قبل از عید در آخرین سری اکران فیلم‌های سال نود و پیش از تعطیلی سینماها اکران شد و حالا به اکران آنلاین هم درمی‌آید. گویا در ادامه اکران‌های آنلاین، فیلم‌هایی که پیشتر در سینماها به نمایش درآمده‌اند بار دیگر بلیط فروشی می‌شوند اما این مرتبه اینترنتی.

«زیر نظر»‌ که یک فیلم کمدی است در مدت زمان اکران خود موفق شد ۸٬۴۱۹٬۵۹۳٬۰۰۰ میلیارد تومان فروش کند و حالا با روی کار آمدن اکران آنلاین در وی او دی‌هایی مانند نماوا و فیلیمو، مجددا به شکل اینترنتی به اکران درمی‌آید. باید دید آمار فروش آنلاین فیلم چقدر خواهد بود اما با توجه به ژانر فیلم و حضور بازیگر محبوبی مانند رضا عطاران انتظار می‌رود که «زیرنظر»‌ رکورد «خروج» و «طلا»‌ را بشکند.

«زیر نظر» از دوشنبه هفته آینده، راس ساعت ۲۰:۰۰ بر روی وی‌او دی‌ها در دسترس خواهد بود. همچنین شنیده‌ها حاکی از آن است که «تورنا2»‌ فیلم کودک و نوجوان هم که در آذر ماه روی پرده سینماها رفت، در هفته آینده به شکل آنلاین اکران خواهد شد.

در خلاصه داستان «زیرنظر» آمده است: خانم‌ها آقایان مراقب باشید همه جا زیر نظر است. رضا عطاران، امیر جعفری،  آزاده صمدی،  مهران احمدی، رضا پرستش، سروش جمشیدی،علیرضا استادی، امیر نوری، سیاوش مفیدی، سیدعلی صالحی، مصطفی راد، عباس جمشیدی فر، سامیه لک در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نظرهای منتشرشده