ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«تومان» به زودی در سینمای آنلاین اکران می شود

۴ ماه پیش
«تومان» فیلم مرتضی فرشباف، بعد از «خروج» و «طلا»‌ حدود دو هفته دیگر اکران آنلاین خواهد شد و در سینما ماشین هم به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش سلام سینما «تومان» در جشنواره فیلم فجر سال گذشته حضور پررنگی داشت و توانست در پنج رشته کارگردانی، بهترین نقش اول و مکمل مرد، بهترین فیلمبرداری و بهترین صدابردار و صداگذاری نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین جشنواره شود و در نهایت جایزه بهترین فیلمبرداری را هم از آن خود کند.

مرتضی فرشباف کارگردان فیلم در گفت‌وگویی با ایسنا بیان کرد: با شرایطی که وجود دارد و فیلم‌های زیادی که از سال ۹۷، جشنواره سال ۹۸ و تولیدی‌های غیرجشنواره‌ای سال گذشته در صف اکران هستند، تصمیم گرفتیم فیلم «تومان» را به صورت آنلاین اکران کنیم و احتمالا از دو هفته دیگر این کار انجام خواهد شد.

او با اشاره به بررسی‌هایی که از اکران آنلاین «طلا» کرده و با ابراز امیدواری از اینکه این نوع نمایش به خوبی با استقبال مخاطبان همراه شود، گفت: هماهنگی‌های لازم با پلتفرم‌هایی که فیلم را نمایش می‌دهند انجام شده و قرار است تبلیغاتی در بیلبوردها و استندها نیز داشته باشیم. 

فرشباف همچنین اضافه کرد که برای اکران «تومان» در درایواین سینما یا همان سینما ماشین نیز احتمالا اقدام خواهد شد.

«تومان» با بازی میرسعید مولویان، مجتبی پیرزاده، پردیس احمدیه، ایمان صیاد برهانی و حامد نجابت فیلم درباره فردی است که از راه قمار اسب و فوتبال تلاش می‌کند یک شبه طبقه اجتماعی خود را تغییر دهد.

 

نظرهای منتشرشده