ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

گلشیفته فراهانی در صدر بازیگران محبوب کاربران سایت imdb

۱۰ ماه پیش
نام گلشیفته فراهانی بعد از بازی در فیلم «خارج کردن»(Extraction) در لیست سلبریتی‌های محبوب در سایت imdb در رتبه اول قرار گرفت.

به گزارش سلام سینما گلشیفته فراهانی با بازی در فیلم «خارج کردن»(Extraction) که در نتفلیکس پخش شد، نامش در میان مردم دنیا مطرح شد تا جایی که نتفلیکس برای او یک ویدیوی اختصاصی ساخت و کارنامه‌ی هنری او را مرور کرد.

همچنین نام گلشیفته فراهانی در لیست سلبریتی‌های محبوب در سایت imdb در رتبه اول نیز قرار گرفت.

این لیست نشان می‌دهد که کاربران این سایت، بیش از همه از صفحه‌ی کدام سلبریتی بازدید کردند و این ارتقای رتبه نیز نشان‌دهنده دیده شدن فیلم و نقش جدید گلشیفته فراهانی است.

گلشیفته فراهانی در لیست بازیگران محبوب imdb

او در این فیلم که اولین ساخته‌ی سم هارگریو در مقام کارگردانی است، در کنار کریس همسورث، ستاره‌ی معروف هالیوود و دنیای ابرقهرمان‌ها در نقش «نیک خان» بازی کرده است.

این فیلم داستان تایلر ریک، مردی ناامید و شکسته است که چیزی برای از دست دادن ندارد، برای نجات فرزند یکی از تبهکاران بین المللی از گروگان گیرها، به ماموریتی بسیار دشوار فرستاده می شود. ماموریتی بسیار کشنده که به ماموریتی غیر ممکن تبدیل میشود.

نظرهای منتشرشده

محمد پنهان
۱۰ ماه پیش
سلام من رفتم تو سایت imdb در قسمت بالای سایت یعنی Menu رفتم و یک جا نوشته بود Most Popular Celebs دیدم گلشیفته فراهانی شده نفر 10 و Julia Garner نفر اول شده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ