ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

فیلم ناتمام و بلاتکلیف حمید نعمت الله این بار توقیف شد

۵ ماه پیش
ساخت «قاتل و وحشی» آخرین فیلم حمید نعمت الله، به دلیل برگشت خوردن چک های عباس نادران سرمایه گذار جدید باز هم تعطیل شد.

به گزارش سلام سینما به نقل از ایرنا حمید نعمت الله وقتی تلاش می‌کرد فیلم سینمایی قاتل و وحشی آخرین ساخته خود را به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برساند کمتر کسی فکرش را می‌کرد که چهار ماه بعد از پایان برگزاری جشنواره هنوز هم فیلمبرداری این فیلم تمام نشده باشد!

اولین زمزمه‌های متوقف شدن فیلم در نیمه راه، وقتی شنیده شد که سرمایه‌گذار آن یعنی محمدصادق رنجکشان به دلیل بیشتر شدن هزینه تولید از مبلغ پیش‌بینی شده از پروژه کنار رفت. مدتی فیلم در میان زمین و هوا معلق و سرگردان بود تا عباس نادران به عنوان سرمایه‌گذار جدید مسئولیت به پایان رساندن «قاتل و وحشی»‌ را به عهده گرفت. اما طبق اخبار رسیده، او در به سرانجام رساندن فیلم شکست خورده است و «قاتل و وحشی»‌ کماکان نیمه کاره باقی مانده.

حالا بعد از گذشت چهار ماه از ورود او به پروژه، برگشت خوردن تمام چک‌های نادران، باعث توقف و تعلیق این پروژه شده است. آخرین شنیده‌های ما نیز حکایت از آن دارد که طی نامه‌ای در تاریخ ۳۰ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ از طرف معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، پروژه سینمایی «قاتل و وحشی» تا تعیین تکلیف مالی توقیف خواهد بود.

نادران بعد از انصراف محمدصادق رنجکشان نه تنها به عنوان سرمایه‌گذار که امتیاز تهیه‌کنندگی فیلم را هم برعهده گرفت اما هیچ یک از چک‌های این تهیه‌کننده  تازه کار نقد نشده است. طبق بررسی‌ها هنوز بازیگران‌ و عوامل پشت دوربین این فیلم هم دستمزد خود را به طور کامل دریافت نکردند و جز طلبکاران نادران به حساب می‌آیند.

قاتل و وحشی در ژانر جنایی ساخته شده و لیلا حاتمی,  امین حیایی,  ستاره اسکندری,  شهرام حقیقت دوست,  عزت اله رمضانی فر,  سام نوری و... از جمله بازیگران آن هستند.

این فیلم فرم حضور در جشنواره سی‌وهشتم فیلم فجر را نیز پر کرده بود و بیش از ۷۰درصد فیلمبرداری آن انجام شده و تدوین همزمان آن توسط هایده صفی‌یاری در حال انجام بود که به دلیل مشکلات سرمایه گذار جدید متوقف شد.

نظرهای منتشرشده