ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

فصل 9 هوملند(Homeland)؛ منتظرش بمانیم یا نه؟

۹ ماه پیش
فصل نه سریال «هوملند»(Homeland) یا «میهن» ساخته می شود؟ تهیه کنندگان این سریال درباره‌ی احتمال تولید فصل جدید و حس خود نسبت به پایان این سریال می گویند.

اختصاصی سلام سینما - بحث و گفتگوهای داغ درباره­‌ی قسمت پایانی سریال «هوملند»(Homeland) ادامه دارد. البته این به آن معنی نیست که هیچ صحبتی از ساخت فصل جدیدی از این سریال وجود ندارد.

* خطر لو رفتن داستان برای کسانی که قسمت پایانی را ندیده اند!

اپیزود هفته­‌ی پیش این سریال سیاسی-هیجانی، توجه و تحسین بالای بینندگان را به خود جلب کرد. زیرا در یک چرخش غیرمنتظره در داستان، کری متیسون ( با بازی کلر دانس)، ماموریت خود را به کشتن راهنمایش، ساول برنسون ( با بازیِ مندی پاتینکین) تغییر داد، تا خبرچین جدید او در روسیه شود.

فصل پایانی «هوملند» (Homeland) با حضور کلر دانس

از آنجایی که برای این سریال، پایان باز در نظر گرفته شده، یکی از تهیه‌­کنندگان (co-producer) آن، الکس گانسا، گفته است که اگر سرویس پخشی، مثلا نتفلیکس، پیشنهادی وسوسه کننده برای ساخت فصل دیگری را بدهد، او رد خواهد کرد.

به گفته­‌ی هاوارد گوردون، تهیه‌کننده‌ی سریال «هوملند»(Homeland):" هرگز نگو هرگز؛ ما همگی از نقطه ای که سریال به پایان رسید راضی هستیم، در این لحظه، تولید یک فصل دیگه، ضروری به نظر نمی رسه. اما کی می­دونه بعدا چه اتفاقی می­افته؟ کی می­دونه کلر و مندی قراره چیکار کنن؟ کی خبر داره هووارد چیکار می­خواد بکنه؟ نمی­دونیم چطور به نظر می‌رسه، اما درحال حاضر، شبیه یک پایان به نظر میاد."

نکته‌­ی دیگری که گانزا فاش کرد، این بود که "با مخالفت کلر، سکانس بزرگی از بخش پایانی حذف شد. در این سکانس، کری دوباره به دخترش فرَنی ملحق می­شود. اما کلر به شدت معتقد بود که کری، در فصل 7  تصمیم گرفته که دخترش را پشت سر گذاشته و رها کنه. در نتیجه تصمیم گرفتیم به جای چنین سکانسی، کری عکسی از دخترش را بردارد."

فصل پایانی سریال «هوملند» (Homeland)

کلر دینز، بازیگر نقش کری، در مصاحبه ای که اخیرا با روزنامهء گاردین داشت، گفت: "پایان «هوملند»(Homeland) ، تجربه­ی رهایی برای من بود. من کری رو دوست داشتم. خیلی خوب بود که نقش باهوشترین آدم جمعو بازی کنم. کسی که خیلی پر دل و جرات بود و بدون احساس گناه، جاه طلب و پرجذبه بود. اون قرار نیست جایی بره!"

در یک جلسه­‌ی پرسش و پاسخ، گوردون و گانزا نیز دربارهء حس رهایی نظری مشابه داشتند. گانزا درباره‌ی حس خود چنین گفت: "من فکر می­‌کنم رهایی یک بخش بزرگی از اون بود. برای ماهایی که اینجا {در این جلسه} هستیم، سفر قشنگی بوده. در این فصل آخر، تلاش کردیم روی این دو تا شخصیت و پایان سریال تمرکز کنیم؛ برای این کار خیلی زحمت کشیدیم و فکر می کنم نتیجه خیلی خوبه."

منبع: دیجیتال اسپای

نظرهای منتشرشده