ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«خارج کردن 2» (Extraction 2) با داستانی جدید ساخته می شود؟

۱۰ ماه پیش
فیلم جدید گلشیفته فراهانی و کریس همسورث، با طرح‌هایی تازه و با نگاهی به سلیقه‌ی مخاطبان، به شبکه‌ی‌ پخش آنلاین نتفلیکس باز می‌گردد؟

* خطر لو رفتن داستان برای کسی که این فیلم را ندیده است!

اختصاصی سلام سینما- در فیلم «خارج کردن» (Extraction)‍، کریس همسورث در نقش تایلر ریک ظاهر شده و ماموریت خطرناک و مرگباری بر عهده دارد. او باید پسر بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر هند را از چنگال بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر بنگلادش نجات دهد.

فیلم با یادداشتی مبهم به پایان می‌رسد که بیننده را درباره‌ی نجات یافتن یا مرگ تایلر، در ابهام می‌گذارد. او قطعا در طول نبرد مرگبار پایانی، زخمی کاری برداشته و پس از آنکه روی یک پل، از ناحیه‌ی گردن گلوله می‌خورد، در رودخانه‌ی زیر پل سقوط می‌کند. اما، هشت ماه بعد، کسی را می‌بینیم که اووی (رودزاکش جایسوا) را زیر نظر دارد؛ سپس، فیلم بدون آنکه مشخص کند او چه کسی است به پایان می‌رسد؛ که قطعا می‌تواند تایلر باشد.

«استخراج ۲» (extraction)- نمای پایانی و مبهم

کارگردان فیلم «خارج کردن» (Extraction)، سم هارگریو، در گفتگو با دیجیتال اسپای فاش کرد که درباره‌ی ادامه‌ی دنیای «خارج کردن» (Extraction)، صحبتهایی مطرح شده است ولی البته نه لزوما دنباله‌‌ای برای همان فضای قبلی. همگی ما صبر می‌کنیم تا ببینیم طرفداران چه واکنشی به فیلم نشان می‌دهند؛ بر همین اساس، بحثهایی هم درباره‌ی خطوط داستانی مختلفی وجود داشته است که می توانند در زمانهای مختلف اتفاق بیافتند. چه در زمانی جلوتر چه عقبتر از زمان داستان فیلم.

صبر می‌کنیم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد و ذائقه‌ی بینندگان برای شخصیتها و فیلم «خارج کردن» ‌(Extraction) چه چیزی می‌طلبد؛ بعد، تصمیم می‌گیریم. اما قطعا تصمیماتی برای گسترش دادن دنیای این فیلم وجود دارد.

سام هارگرِیو و کریس همسوورث در صحنه‌ی فیلمبرداری «استخراج» (extraction)

در حالیکه قطعا فضایی برای دنبال کردن یکی از ماموریتهای پیشین تایلر وجود خواهد داشت، در صورتی که دوباره کریس همسورث نقش را به عهده بگیرد، نجات پیدا کردن تایلر، راضی کننده‌تر خواهد بود. ماموریتی از ماموریتهای گذشته دقیقا همان حس دراماتیکی که در «خارج کردن»(Extraction) وجود داشت را در خود نخواهد داشت؛ چون می‌دانیم که او نجات پیدا کرده بوده است. اما لازم به گفتن نیست که وقتی احتمالا در یکی از ماموریتهای آینده‌اش دچار مرگ دلخراشی شود، غم‌انگیز خواهد بود.

ممکن است شما به بازگشت تایلر به چشم تردید نگاه کنید. اما طرفداران، با آن کنار خواهند آمد. این اولین فیلمی نیست که در دنیای زمینی و واقعیت ساخته می‌شود. فیلم، برداشتی است آزاد از کتاب مصور «شهر» (Ciudad)، نوشته‌ی آند پارکس، جویی و آنتونی روسو و طراح گرافیکی فرناندو گونزالس. کتاب و فیلم همزمان ارائه شدند.

کتاب مصور «شهر» (Ciudad)

دنباله‌ی فیلم، همزمان می‌شود با کتابی مصور درباره‌ی گسترش جهان؛ بیشتر شبیه کاری که «جنگ ستارگان» (Star Wars) با مجموعه‌های متنوع خارج از فضای فیلم خود انجام داد. در حال حاضر، باید منتظر شد و دید که آیا «خارج کردن» (Extraction)، به قدر کافی در نتفلیکس موفقیت خود را نشان می دهد تا هرگونه دنباله‌ای را تضمین کند یا خیر؟

ویدیویی از نظر جالب منتقدان و کاربران درباره فیلم «استخراج» با بازی گلشیفته فراهانی 

منبع: دیجیتال‌اسپای

نظرهای منتشرشده

محمد پنهان
۱۰ ماه پیش
Ohhhhh my god
خطر لو رفتن داستان
پاسخ