ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

استقبال از «طلا» در اولین روزهای اکران آنلاین

۱۰ ماه پیش
«طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت به اکران در سینمای آنلاین رسید و با گذشت ۴۸ ساعت از مرز فروش ۵۰ هزار بلیت گذشت.

به گزارش سلام سینما به نقل از همشهری آنلاین،‌ بیش از ۵۰ هزار بلیت در ۲ روز ابتدایی اکران «طلا» به فروش رفته است. «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی فیلمی در ژانر اجتماعی است که از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت به اکران در سینمای آنلاین رسید و با گذشت ۴۸ ساعت از مرز فروش ۵۰ هزار بلیت گذشت. از آنجایی که این فیلم در ۲ سرویس وی‌اودی فیلیمو و نماوا به اکران درآمده و آمار فروش هر ۲ سرویس به صورت مجزا در دسترس است، مجموع ۵۰ هزار بلیت از بررسی و تجمیع میزان فروش در هر ۲ سرویس به دست آمده است.

از طرفی طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲.۵ تماشاگر به ازای یک بلیت، دسترسی ۸ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم «طلا» در دو سرویس را می‌توان حداقل ۱۲۵ هزار نفر در ۴۸ ساعت ابتدایی برآورد کرد.

«طلا»‌فیلمی پرستاره است و بازیگرانی مانند نگار جواهریان,  هومن سیدی,  طناز طباطبایی,  هدی زین العابدین,  مهرداد صدیقیان در فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند. حضور آنان جلوی دوربین و همچنن حضور رامبد جوان به عنوان تهیه‌کننده فیلم، مطمئنا در این فروش بیش از حد انتظار تاثیر قابل توجهی داشته است. 

 

نظرهای منتشرشده