ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

استقبال از «طلا» در اولین روزهای اکران آنلاین

۵ ماه پیش
«طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت به اکران در سینمای آنلاین رسید و با گذشت ۴۸ ساعت از مرز فروش ۵۰ هزار بلیت گذشت.

به گزارش سلام سینما به نقل از همشهری آنلاین،‌ بیش از ۵۰ هزار بلیت در ۲ روز ابتدایی اکران «طلا» به فروش رفته است. «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی فیلمی در ژانر اجتماعی است که از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت به اکران در سینمای آنلاین رسید و با گذشت ۴۸ ساعت از مرز فروش ۵۰ هزار بلیت گذشت. از آنجایی که این فیلم در ۲ سرویس وی‌اودی فیلیمو و نماوا به اکران درآمده و آمار فروش هر ۲ سرویس به صورت مجزا در دسترس است، مجموع ۵۰ هزار بلیت از بررسی و تجمیع میزان فروش در هر ۲ سرویس به دست آمده است.

از طرفی طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲.۵ تماشاگر به ازای یک بلیت، دسترسی ۸ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم «طلا» در دو سرویس را می‌توان حداقل ۱۲۵ هزار نفر در ۴۸ ساعت ابتدایی برآورد کرد.

«طلا»‌فیلمی پرستاره است و بازیگرانی مانند نگار جواهریان,  هومن سیدی,  طناز طباطبایی,  هدی زین العابدین,  مهرداد صدیقیان در فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند. حضور آنان جلوی دوربین و همچنن حضور رامبد جوان به عنوان تهیه‌کننده فیلم، مطمئنا در این فروش بیش از حد انتظار تاثیر قابل توجهی داشته است. 

 

نظرهای منتشرشده