ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

با وجود اعلام قبلی، فصل دوم «نون خ» پخش نشد! + توضیحات سعید آقاخانی

۶ ماه پیش
با وجود پخش تیزر، قسمت اول سریال «نون خ» از تلویزیون پخش نشد./ سعید آقاخانی: مشکلاتی برای پخش وجود داشت که البته فنی و مربوط به ما نبوده‌است.

به گزارش سلام سینما شب گذشته (چهارشنبه ۲۰ فروردین)، با وجود تبلیغات شبکه یک برای پخش قسمت اول سریال «نون خ»، این سریال روی آنتن نرفت. در حالی که پیش از این، اعلام شده بود پخش سریال کمدی «نون خ» از چهارشنبه ۲۰ فروردین، آغاز خواهد شد، در آخرین لحظات، روابط عمومی صدا و سیما اعلام کرد، فیلم سینمایی «زندانی‌ها» به‌جای این سریال روی آنتن شبکه یک می‌رود.

بر این اساس، در شب میلاد امام زمان (عج)، فیلم «زندانی‌ها» با کارگردانی مسعود ده‌نمکی جایگزین سریال «نون خ» ساخته سعید آقاخانی شده است.

روابط عمومی صدا و سیما هیچ توضیحی درباره این تصمیم دقیقه «نود»ی شبکه یک نداده است.

https://api.salamcinama.ir/uploads/photo/filename/105080/large_8e5c8f23-487f-443b-b83b-537dc7ea4a46.jpg

سعید آقاخانی، کارگردان و بازیگر سریال «نون خ»، درباره علت پخش نشدن اولین قسمت از فصل تازه این مجموعه، در اینستاگرامش نوشت:

«ضمن عذرخواهی از مردم عزیزی که امشب منتظر دیدن نون خ بودند، اعلام می‌کنم مشکلاتی برای پخش این سریال وجود داشت، که البته فنی و مربوط به ما نبوده‌است. ولی به هر حال قول دادند مشکلات فردا مرتفع و کار پخش شود.»

به نقل از خبرآنلاین، پس از مسائل پیش آمده برای «پایتخت۶»، به نظر می‌رسد مدیران سیما به شدت تحت فشار هستند و برای دوری از حاشیه، حتی لغو پخش یک برنامه یا سریال را در دقیقه‌های آخر به جان می‌خرند.

همچنین در حالی که قرار بود برنامه «دورهمی»، دیشب با حضور نیما شعبان‌نژاد روی آنتن شبکه نسیم برود، در آخرین لحظات، یک قسمت تکراری از «خندوانه» به جای آن پخش شد.

نظرهای منتشرشده