ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تحلیل و بررسی «پایتخت ۶» جایگزین پخش پشت صحنه شد!

۵ ماه پیش
پشت صحنه سریال «پایتخت ۶» که قرار بود در دو شب گذشته روی آنتن برود از کنداکتور خارج شد و درنهایت و میزگرد بررسی فصل ششم این سریال جایگزین آن شد.

به گزارش سلام سینما پس از دستور رئیس صداوسیما برای بررسی حواشی سریال «پایتخت» پخش پشت صحنه سریال برای دومین شب متوالی لغو و میزگرد بررسی فصل ششم این سریال جایگزین آن شد.


امتیاز و نظر کاربران، تصاویر، اخبار این سریال و ... در صفحه سریال «پایتخت 6»


صفری در این خصوص توضیح داد: «شب صحبت» برنامه گفتگومحور ترکیبی است که به بررسی و تحلیل فرامتن اتفاقات روز کشور می پردازد.

وی افزود: به دلیل موجی که «پایتخت۶» ایجاد کرد و توفیقی که با درگیر کردن سطوح و بخش های مختلف جامعه به دست آورد به یک موضوع قابل بحث و بررسی تبدیل شد.

این تهیه کننده ادامه داد: در حوزه بررسی آثار نمایشی پیش از این «ترور خاموش» را که به موضوع مواد مخدر و آسیب های اجتماعی می پرداخت بررسی کردیم و حالا سراغ «پایتخت» آمدیم که موج عظیمی ایجاد کرد و حواشی نیز به دنبال داشت.

به گفته صفری سیروس مقدم کارگردان و مهدی فرجی مشاور سریال و مدیر سابق شبکه یک مهمانان این برنامه هستند که به سوالاتی صریح در خصوص انتقاداتی که به سری ششم «پایتخت» شده پاسخ می دهند.

این برنامه در دو قسمت امشب و فردا شب با اجرای محمود گبرلو ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود.

احمد مهران فر- سریال تلویزیونی «پایتخت 6»

صفحه رسمی «پایتخت 6» در اینستاگرام بعد از آن‌که پشت صحنه این سریال برای بار دوم پخش نشد، در پستی نوشت: بابت پخش نشدن پشت صحنه سریال پایتخت ۶ از هموطنان و علاقمندان سریال پایتخت عذرخواهی می‌کنیم.

نظرهای منتشرشده