پژمان جمشیدی و الناز شاکردوست پرفروش ترین بازیگران سال ۹۸

پژمان جمشیدی از میان بازیگران مرد و الناز شاکردوست از میان بازیگران زن، عنوان پرفروش ترین بازیگران سال ۱۳۹۸ را به دست آوردند.

پژمان جمشیدی و الناز شاکردوست پرفروش ترین بازیگران سال ۹۸

اختصاصی سلام سینما- از بازیگران مرد، پژمان جمشیدی با بازی در ۶ فیلم مختلف که همه‌شان به جز دو مورد کمدی بودند و از میان بازیگران زن، الناز شاکردوست با فیلم کمدی «مطرب» و تریلر جنایی «شبی که ماه کامل شد» عنوان پرفروش ترین بازیگران سال ۹۸ را به دست آوردند. همچنین محسن کیایی و پریناز ایزیار دو بازیگر پرفروش زن و مرد در رتبه دوم هستند.

 

پرفروش ترین بازیگران مرد سینمای ایران در سال ۹۸:

پرفروش ترین بازیگران مرد سینمای ایران در سال ۹۸

رتبه ۱: پژمان جمشیدی با بازی در شش فیلم‌ «ما همه با هم هستیم»، «تگزاس 2»، «جهان با من برقص»، «ایده اصلی» و «خوب بد جلف 2: ارتش سری» و «هزارتو»، در مجموع ۵۳۶۳۰۷۴۵۰۰۰  تومان فروخت و توانست عنوان پرفروش ترین بازیگر مرد سال ۹۸ را به دست آورد.

رتبه ۲: محسن کیایی با ایفای نقش در فیلم‌های «مطرب» و «ماجرای نیمروز 2: رد خون» در مجموع ۴۴۷۸۰۵۸۱۰۰۰ تومان فروخت و دومین بازیگر مرد پرفروش سال ۹۸ شد.

رتبه ۳: نوید محمدزاده با بازی در دو فیلم غیر کمدی «سرخ پوست»، و «متری شیش و نیم» در مجموع ۴۲۷۰۱۵۶۰۰۰۰ تومان فروخت و رتبه سوم پرفروش ترین بازیگر مرد سال ۹۸ را از آن خود کرد.

 

پرفروش ترین بازیگران زن سینمای ایران در سال ۹۸:

پرفروش ترین بازیگران زن سینمای ایران در سال ۹۸

رتبه ۱: الناز شاکردوست با ایفای نقش در دو فیلم «مطرب» و «شبی که ماه کامل شد» عنوان پرفروش ترین بازیگر زن سال ۹۸ را کسب کرده است. او در مجموع ۴۹۵۵۸۸۱۶۰۰۰ تومان فروخت.

رتبه۲: پریناز ایزدیار هم درست مانند نوید محمدزاده، با ایفای نقش در دو فیلم «سرخپوست » و «متری شیش و نیم»  در مجموع ۴۲۷۰۱۵۶۰۰۰۰ تومان فروخت و رتبه دوم پرفروش ترین بازیگر زن سال ۹۸ را به خود اختصاص داد.

رتبه۳: ساره بیات با ایفای نقش در  «رحمان ۱۴۰۰»، «هزارتو»، «سمفونی نهم» رتبه سوم پرفروش‌ترین بازیگر زن سال ۹۸ را با فروش ۲۸۷۸۵۹۲۳۰۰۰ تومان به دست آورد.

 

نکات:

-فیلم‌های هنر و تجربه برای به دست آوردن آمار استفاده نشدند.

-مجموع کل فروش به واحد تومان می باشد و از آمار فروش سایت سینما تیکت استفاده شده است.

- برای به دست آوردن این آمار از فیلم های اکران شده در سال۹۸ استفاده شده است.

 

پرفروش‌ترین بازیگران سال‌های گذشته:


جواد عزتی و سارا بهرامی پرفروش ترین بازیگران سال ۹۷


بنر ویشکا آسایش و حمید فرخ نژاد پرفروش ترین بازیگران سال 96


بنر رضا عطاران و ترانه علیدوستی پرفروش ترین بازیگران سال 95

نظرهای منتشر شده