ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

رونمایی از لوگو «زمین گرم»، سومین سه گانه سعید نعمت‌اله

۷ ماه پیش
با ادامه تصویربرداری سریال «زمین گرم» به کارگردانی سعید نعمت‌اله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، از لوگو این سریال که مضمونی اجتماعی-مذهبی دارد، رونمایی شد.

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاوررسانه ای پروژه؛ تصویربرداری سریال «زمین گرم» به کارگردانی سعید نعمت‌اله و به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی پیش و در سکوت خبری آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد. 

سعید نعمت‌اله پیش از‌‌ این در آثاری چون: «رستگاران»، «جراحت»، «شیدایی»، «مادرانه»، «عقیق»، «برادرجان» و...، به عنوان نویسنده با محمدرضا شفیعی همکاری داشته و «زمین گرم» اولین ساخته او در مقام کارگردانی است.

در اولین اقدام رسانه ای این سریال؛ از لوگوی آن که طراحی آن برعهده حسام حاجی پور است، رونمایی شد و به زودی و در اخبارآتی، عوامل و بازیگران سریال «زمین گرم» نیز اعلام خواهند شد.

این سریال 30 قسمتی که برای پخش از شبکه سوم سیما آماده می شود؛ با لحنی متفاوت از«جراحت» و «برادرجان»، ادامه ای از سه گانه سعید نعمت‌اله در همان فضای برادرانه و خانواده است.

در خلاصه داستان «زمین گرم» که مضمونی اجتماعی- مذهبی دارد، آمده است: بعد از سال‌ها بی‌خبری دو برادر ازهم، برادر بزرگ‌تر كه آخرین ساعات حيات خود را پشت سر می‌گذارد به سراغ برادر كوچك‌تر می‌رود تا وصيت كند؛ وصيتی كه زندگی برادر كوچك را دستخوش چالشی بزرگ می‌كند...

نظرهای منتشرشده