ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

قدردانی مجید مجیدی از کادر پزشکی و پرستاران

۷ ماه پیش
مجید مجیدی با انتشار متنی از زحمات کادر پزشکی و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا قدردانی کرد: ايمان دارم كه بعد از اين روزها، دوباره كنار هم جشن خواهيم گرفت

به گزارش سلام سینما مجید مجیدی با انتشار متنی با قدردانی از زحمات کسانی که در خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا حضور دارند از روزی نوشت که مردم در کنار هم روزهای گذر از این بیماری را جشن خواهند گرفت.

متن نامه مجید مجیدی که در اختیار رسانه‌ها قرار داده، به این شرح است: 

این‌بار با کرونا، در نگاه اول سایه ترس و وحشت و نگرانی است و به ظاهر هرچه جلوتر برویم انگار این نگرانی بیشتر و بیشتر می‌شود! اما این یک روی سکه است. روی دیگر سکه همدلی، ایثار، فداکاری و گذشت آن هم در حد اعلای خودش، یعنی از جان خود گذشتن برای نجات یک هموطن و در خط مقدم این جبهه، جامعه پزشکی و پرستاران و کادر درمانی و همه گروه هایی که به نوعی با این عزیزان پیوند دارند. دست تک تک این عزیزان را می‌بوسیم. اینها حماسه می‌آفرینند همانند رزمندگان جان بر کفی که هشت سال از خاک و ناموس کشور عزیزمان دفاع کردند. جامعه پزشکی و پرستاران و کادر درمانی امروز دوباره به این واژه‌ها جان دادند و غبارروبی کردند از واژه‌های ایثار، فداکاری و گذشت و مطمئن باشید شما عزیزان كه  همیشه جایگاه اجتماعی‌تان محترم بوده ولی این‌بار قلب مردم ایران را تسخیر خواهید کرد.شك ندارم ما مردم بزرگ ايران این مشکل را هم همانند همه مشکلات جمعی دیگر، با همدلی، همراهی و ایمان پشت سر خواهيم گذاشت و بعد از این روزها، روزهای گذر از این بیماری را در کنار هم جشن خواهيم گرفت. 
کوچک همه شما 
مجید مجیدی

نظرهای منتشرشده