١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم

از ادامه انیمیشن‌هایی مثل ترول‌ها، غارنشینان و مینیون‌ها تا سونیک خارپشت و اسکوبی‌دو، نگاهی به مورد انتظارترین انیمیشن‌های ٢٠٢٠

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم

سال ٢٠٢٠ هم رسید و انتظارها برای تماشای انیمیشن‌های محبوبمان رو به پایان است. انیمیشن‌هایی که گاهی بزرگسالان بیشتر از کودکان مشتاق تماشای آن هستند. بعضی ادامه‌ی قسمت قبل هستند و بعضی داستانی جدید را بازگو می‌کنند. امسال، ترول‌ها قرار است با موسیقی راک غوغا کنند، سونیک با سرعت فوق‌العاده‌اش برق از سر همه بپراند، باب اسفنجی به جنگ پوزیدون برود و بعد در ادامه با اسکوبی‌دو از کودکی‌اش همراه شویم، با ماجرای مینیون‌ها و کمک رساندن به گرو حسابی بخندیم و غارنشینان را در ادامه راه تکامل‌ به تماشا بنشینیم.

در اینجا فهرستی از مورد انتظارترین انیمیشن‌های ٢٠٢٠ را به ترتیب تاریخ اکران معرفی می‌کنیم. اگر علاقمند به تماشای کارتون دوبله فارسی هستید، به زودی می‌توانید این انیمیشن را با دوبله فارسی از سایت و اپلیکیشن ویزورکیدز تماشا کنید. شما منتظر دیدن کدامیک از این انیمیشن‌ها هستید؟

 

١-فرزند آب و هوا / Weathering with You

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- ١-فرزند آب و هوا / Weathering with You

تاریخ اکران: ١٧ ژانویه

جدیدترین اثر از «ماکاتو شینکای»، کارگردان صاحب نام انیمیشن محبوب «نام تو/ Your Name» این بار داستان دو نوجوان را می‌گوید که یکی از آنها توانایی کنترل کردن آب و هوا را دارد. آنها با هم دوست می‌مانند تا اینکه یک نفر رازی را برملا می‌کند و این باعث می‌شود زندگی هردوشان برای همیشه تغییر کند. این انیمیشن که مناسب گروه سنی بالای ١٣ سال است، بازخوردهای بسیار مثبتی از مردم و منتقدان دریافت کرده است.

 

٢-سونیک خارپشت / Sonic the Hedgehog

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- ٢-سونیک خارپشت / Sonic the Hedgehog

تاریخ اکران: ١٤ فوریه

انتشار اولین آنونس از سونیک که بر اساس بازی ویدیویی معروف آن ساخته شده است، با نارضایتی طرفداران مواجه شد و سازندگان اعلام کردند که ظاهر او را تغییر خواهند داد. همین امر باعث شد تا تاریخ اکران آن به تعویق بیوفتد. از سویی حضور «جیم کری» در نقش دکتر رباتنیک شرور، طرفداران را هیجان‌زده کرد. سرانجام در نوامبر ٢٠١٩ بود که آنونس نهایی انیمیشن سونیک خارپشت منتشر و مورد قبول واقع شد. این انیمیشن در هفته اول اکرانش صدرنشین باکس آفیس شد.

 

٣-به پیش / Onward

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- ٣-به پیش / Onward

تاریخ اکران: ٦ مارس

«کریس پرت» و «تام هالند» ستاره‌ی فیلم‌های مارول، صداپیشه‌های جدیدترین فیلم پیکسار شدند. این انیمیشن ماجراجویانه و فانتزی، در زمان حال و در دنیایی پر از موجودات جادویی اتفاق می‌افتد. دو برادر بعد از اتفاق عجیبی که برای پدرشان رخ می‌دهد همه جا را زیر پا می‌گذارند تا ببینند هنوز جادویی در دنیا باقی مانده یا نه.

 

٤-پیتر خرگوشه٢: فراری / Peter Rabbit 2: The Runaway

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- ٤-پیتر خرگوشه٢: فراری / Peter Rabbit 2: The Runaway

تاریخ اکران: ٣ آوریل

ماجرا از یک باغچه شروع شد! این انیمیشن، برداشتی آزاد از داستان «پیتر خرگوشه» از «بئاتریکس پاتر» و ادامه‌ی انیمیشن «پیتر خرگوشه» محصول سال ٢٠١٨ است. در این قسمت، صداپیشگی «جیمز کوردون» برای خرگوش زبان‌درازی مثل پیتر، تعیین گروه سنی برای این اثر را به کاری سخت تبدیل کرده است.

 

٥-تور جهانی ترول‌ها / Trolls World Tour

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- تور جهانی ترول‌ها / Trolls World Tour

تاریخ اکران: ١٧ آوریل

بعد از آنکه ترول‌ها هم‌نوعان خود را نجات دادند حالا نوبت آن رسیده که این موجودات کاکل به سر و شاد ماجراجوی جدیدی را آغاز کنند. پاپی، برنچ و دیگر ترول‌ها هرکدام سبکی از موسیقی را برای خود دارند تا اینکه ترول جدیدی به نام بارب و پدرش تصمیم می‌گیرند تا همه‌ی سبک‌ها موسیقی را از بین ببرند تا فقط موسیقی راک در دنیا باقی بماند. دانلود انیمیشن جدید ترول ها را بعد از اکران در ویزورکیدز ببینید.

 

٦-اسکوب / Scoob

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- اسکوب / Scoob

تاریخ اکران: ١٥ می

کمپانی برادران وارنر این بار با شخصیت‌های مجموعه‌ی اسکوبی-دو پا به میدان گذاشتند. این فیلم بیشتر بر رابطه‌ی بین «شگی» و «اسکوبی» تمرکز دارد، اینکه چطور در ابتدا با هم آشنا و تبدیل به بهترین دوست یکدیگر شدند. درادامه چگونگی آشنایی آنها را با «فرد»، «ولما» و «دافنه» می‌بینیم. نکته‌ی جالب توجه دیگر در این انیمیشن این است که اسکوبی‌دو مثل بقیه صحبت می‌کند.

 

٧-فیلم باب اسفنجی: اسفنج در فرار / The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- فیلم باب اسفنجی: اسفنج در فرار / The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

تاریخ اکران: ٢٢ مِی

انیمیشن محبوب «باب اسفنجی شلوار مکعبی»که سال‌ها است که در حال پخش است، امسال فیلم جدیدی را روانه‌ی بازار می‌کند. در این قسمت، باب اسفنجی و آقای اختاپوس راهی یک عملیات نجات می‌شوند. آنها قرار است «گری» را از دست «پوزیدون»، خدای دریاها، نجات بدهند.

سریال انیمیشن دوبله فارسی باب اسفنجی را می‌توانید با دوبله اختصاصی از ویزورکیدز تماشا کنید.

 

٨-روح / Soul

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- روح / Soul

تاریخ اکران: ١٩ ژوئن

در دومین پیشکش پیکسار به سال ٢٠٢٠، «جیمی فاکس» در نقش یک معلم موسیقی جاز ظاهر شده است که طی تصادفی روح از بدنش جدا است. روح او به جایی می‌رود که در آن روح‌های جدید به بدن نوزادهای تازه متولد می‌روند. در آنجا او با روحی آشنا می‌شود که مدت‌ها است در آن مرکز مانده.

 

٩-مینیون‌ها: ظهور گرو / Minions: The Rise of Gru

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم- مینیون‌ها: ظهور گرو / Minions: The Rise of Gru

تاریخ اکران: ٣ جولای

در قسمت قبلی مینیون‌ها شاهد جستجوی آنها برای پیدا کردن یک ارباب شرور بودیم که چطور بالاخره به گرو رسیدند. در این قسمت اولین ملاقات مینیون‌ها با گرو در سنین پایین را می‌بینیم. باید دید که شیطنت این موجودات زرد دوست‌داشتنی زمینه‌ای برای ساختن قسمت سوم و چهارم آن می‌شود یا نه. اولین قسمت مینیون‌ها، بیش از یک میلیارد و نیم در گیشه فروش داشت و این موفقیتی بزرگ برای مجموعه انیمیشن «من نفرت‌انگیز» بود و آن را به پرفروش‌ترین مجموعه انیمیشن تاریخ تبدیل کرد.  

 

١٠-رایا و آخرین اژدها / Raya and the Last Dragon

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم - رایا و آخرین اژدها / Raya and the Last Dragon

تاریخ اکران: ٢٥ نوامبر

در این انیمیشن جدید از والت دیزنی، دختر جنگجوی جوانی در یک دنیای فانتزی، تصمیم می‌گیرد به دنبال آخرین اژدها بگردد. هنوز اطلاعات زیادی از این انیمیشن در دسترس نیست. اما می‌دانیم که صداپیشه‌ی اژدهایی که از آن صحبت کردیم «آکوافینا» است.

 

١١-غارنشینان ٢ / The Croods 2

١١ انیمیشن ٢٠٢٠ که بی صبرانه منتظرشان هستیم - غارنشینان ٢

تاریخ اکران: ٢٣ دسامبر

از اینکه موجودات انیمیشن غارنشینان به لحاظ تاریخی واقعا وجود داشتند یا نه مطمئن نیستیم اما (متاسفانه) ماجراجویی خانواده غارنشین کرود صحت تاریخی دارد. در قسمت جدید این انیمیشن، تمامی اعضای خانواده حضور دارند تا ماجرایی جدید را رقم بزنند. انیمیشن دوبله فارسی غارنشینان ٢ را بعد از اکران آن از ویزورکیدز تماشا کنید.

 

تا به امروز، ٣ انیمیشن از این فهرست ١١ تایی اکران شده است. از این میان سونیک خارپشت که در روز ولنتاین اکران شد، رکورددار فروش آخر هفته است. همچنین این انیمیشن، رکورددار فروش فیلم‌های اقتباس شده از بازی ویدیویی است که تا پیش از آن در دست «پوکمون کارآگاه پیکاچو» بود.

 

منبع: rottentomatoes

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز