ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

استقبال از فیلم «یلدا» در جشنواره فیلم برلین

۷ ماه پیش
بهناز جعفري، بابک کریمی، فرشته حسینی و مسعود بخشی، بازیگران و کارگردان فیلم «یلدا» در جشنواره فیلم برلین 2020

به گزارش سلام سینما یلدا در اولین نمایش اروپایی خود در هفتادمین جشنواره برلین و در بخش رقابتی نسل روز ۲۳ فوریه چهارم اسفند ماه در سالن اصلی زو پالاس ( کاخ جشنواره در زمان آلمان غربی)با حضور مسعود بخشی نویسنده و‌کارگردان و بهناز جعفری، بابک کریمی و فرشته حسینی بازیگران فیلم به نمایش در آمد و با استقبالی فوق العاده روبرو شد.

بلیت‌های ۹۰۰ صندلی سالن در دو ساعت به فروش رسیده بود. مسعود بخشی در سخنانی پیش از نمایش يلدا با سپاس از مردم و زنان ایرانی گفت همیشه از آنها آموخته که امیدوار و صبور و مومن باشد.

یلدا پنج نمایش دیگر در روزهای ۲۵ فوریه( سالن کوبیکس) ۲۶ و ۲۸فوریه( اورانیا)و ۲۹ فوریه( سینه مکس ۱)در جشنواره برلين خواهد داشت.

این فیلم همچنین در روزهای ۲۱ فوریه(سالن سیمون بلیوار) و ۲۲ فوریه( سالنهای سینه مکس ۱۰و کوبیکس ۸) سه نمایش در بازار فیلم خواهد داشت که توسط پخش کننده و فروشنده جهانی فیلم پیرامید اینترنشنال برای خریداران ترتیب داده شده است.

يلدا توسط علي مصفا با مشاركت موسسه مستقل هنری بن گاه( مسعود و محمود بخشي) و حمايت ايرج تقي پور و بنياد فارابي تهيه شده و صدف عسگري، بهناز جعفري، بابک کریمی، فرشته صدر عرفایی، فرشته حسینی و آرمان درویش ایفاگر نقشهای اصلی آن هستند 

نظرهای منتشرشده