ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

جایزه زنان برتر و موفق جهان اسلام برای نرگس آبیار

۷ ماه پیش
کمپانی تلویزیونی و رسانه‌ای hum network limited از نرگس آبیار تقدیر می‌کند و او جایزه زنان برتر و موفق جهان اسلام را دریافت می‌کند.

به گزارش سلام سینما نرگس آبیار سه شنبه ( ۲۹ بهمن ) در پاکستان جایزه بخش بین‌المللی زنان راهبر را در مراسمی ویژه دریافت می‌کند.
نرگس آبیار از زنان رمان‌نویس موفق دو دهه اخیر ایران است که از یک دهه قبل با ساخت فیلم‌هایی براساس زنان قهرمان داستان‌هایش توانست به کارگردانی سرشناس در سینمای ایران بدل شود. .
او با فیلم های "شیار ۱۴۳" ، “نفس” و “شبی که ماه کامل شد” از مرزهای سینمای ایران فراتر رفت و به جوایز معتبر بین‌المللی بسیاری دست یافت.
جایزه زنان راهبر هام توسط کمپانی بزرگ hum network limited طراحی و ابداع شده و اولین دوره آن فردا با حضور مقامات کشوری و بانوی اول پاکستان برگزار خواهد شد.
در این مراسم از نرگس آبیار کارگردان مطرح ایرانی در بخش بین‌الملل و از دکتر فوزیا سعید نویسنده و فعال اجتماعی زنان، دکتر سیمین جمالی، رئیس اورژانس jPMC و جلیلا هایدر وکیل و فعال حقوق بشر در بخش ملی پاکستان تقدیر خواهد شد.
کمپانی بزرگ hum network limited که از سال ۲۰۰۴ فعالیت خود را آغاز کرده، یکی از بزرگترین مجموعه شبکه‌های تلویزیونی در جنوب آسیا است که دارای  بیش از 10 کانال تلویزیونی و شبکه‌های تلويزیونی اروپایی و آمریکایی است.
این کمپانی همچنین  عضو  Asia-Pacific Broadcasting Union (ABU) دارای چهار مجله در حال چاپ نیز است.

نظرهای منتشرشده