ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

صحبت های سانسور شده امیر آقایی و محمد حسین مهدویان در اختتامیه جشنواره فجر + ویدیو

۷ ماه پیش
صحبت های امیر آقایی و محمد حسین مهدویان در اختتامیه جشنواره فجر از صدا و سیما پخش نگردید.

به گزارش سلام سینما، مراسم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در حالی از صدا و سیما پخش شد که صحبت های دو نفر از برندگان سیمرغ از رسانه ملی پخش نشد. 

امیر آقایی در صحبت هایش بعد از دریافت سیمرغ گفت: 

جایزم رو به خانوادم تقدیم می‌کنم، خانواده‌ای که سال‌ها پای من وایسادن. یک دلگیری را با شما در میان می‌گذارم، چندی پیش یک خانم از رسانه ملی اظهار کردند که اگر کسی راضی نیست، بره. ما بودیم و ریشه در خاک سرزمینمان داریم.

 

 

همچنین از دیگر چهره های شاخ که صحبت هایشش از صدا و سیما پخش نشد می توان به محمد حسین مهدویان برنده سیمرغ بهترین کارگردانی برای فیلم درخت گردو اشاره کرد. 

محمد حسین مهدویان در صحبت های خود پس از دریافت سیمرغ گفت:

باعث افتخار بود که اسمم در کنار آقای مجیدی (به عنوان نامزد) آمده است. فیلمبردار این اثر واقعا در این فیلم نهایت بلوغ کاری خود را نشان داد. از تهیه کننده فیلمم تشکر می کنم که قبول کرد در این فیلم سخت، در بخش خصوصی سرمایه‌گذاری کند این فیلم درباره رنج پدران این سرزمین است. 
 این جایزه را به همه پدران داغ دیده این سرزمین تقدیم می کنم، به درگذشتگان سال نود و هشت از حوادث آبان گرفته تا هواپیمای اکراینی. به کشته شدگان تشییع جنازه سردار سلیمانی در کرمان که مظلوم واقع شدند دو طرف تصمیم گرفتند آنها را نبینند _ ما از این دو قطبی بودن رنج دیدهایم _ تقدیم میکنم.

نظرهای منتشرشده

حسن عباسی
۷ ماه پیش
آقای مهدویان که خودش از دیده نشدن مردم گلایه می کنه خوبه تو صحبتاش اسمی از سردار عزیزمون می برد تا شائبه دیده نشدن سردار سلیمانی ایجاد نشه یا شاید...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ