ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

خاطره طناز طباطبایی از شرم و حیای بازیگر فیلم «خورشید»+ویدیو

یک سال پیش
ویدیویی از صحبت های طناز طباطبایی از شرم و حیای روح الله زمانی، بازیگر «خورشید» و لحظه‌های احساسی نشست خبری این فیلم

به گزارش سلام سینما نشست خبری فیلم «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی عصر دوشنبه 21 بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

روح الله زمانی، بازیگر نوجوان این فیلم در ابتدای صحبت‌هایش، از حمایت‌های مادرش تشکر کرد و اشک ریخت: دم مادرم گرم که حمایتم کرد.

او در بخشی دیگر از صحبت‌هایش که خنده‌ی حضار را به همراه داشت، درباره اولین دیدارش با علی نصیریان گفت: وقتی آقای نصیریان رو دیدم، ساچمه‌هام ریخت.

در ادامه این نشست، طناز طباطبایی درباره همکاری‌اش با روح‌الله زمانی که نقش فرزندش را در این فیلم ایفا می‌کند و همچنین از شرم این بازیگر نوجوان گفت: روح‌الله اصلا به من نزدیک نمیشد، میگفتم فکر کن من مامانتم. خیلی خجالت می‌کشید اوایل

روح‌الله زمانی در ادامه صحبت‌های طناز طبایی توضیح داد: من چون برای خودم ناموس خیلی مهم است، به خودم اجازه نمی‌دهم نگاه بد به کسی داشته باشم.

طناز طباطبایی در ارتباط با نقش خود در «خورشید» توضیح داد:

"امسال دو پیشنهاد جذاب داشتم که یکی از آنها همکاری با مجیدمجیدی  بود که برایم بی‌نهایت جذاب و آموزنده بود. زمانی که فیلمنامه را خواندم، نقش مادر و تنها زن داستان برایم چالش‌برانگیز بود. حضور من در این فیلم حتی به صورت ویترین می‌توانست به نشان داده شدن بازی بچه‌های این فیلم کمک کند که با جان و دل آن را پذیرفتم."


امتیاز و نظر مردم، نقد، تصاویر، ویدیو و ... در صفحه فیلم «خورشید»


مجید مجیدی درباره انتخاب بازیگران فیلم توضیح داد: نزدیک به 4هزار بچه کار برای انتخاب بازیگران این فیلم در تهران و دیگر شهرستان‌ها دیدیم. نزدیک به 100نفر انتخاب شدند . روح‌الله را هم  به خاطر چهره و فیزیکش انتخاب کردیم.

نظرهای منتشرشده