ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تهیه کننده ابر بارانش گرفته: یک ریال هم از جایی بودجه نگرفتیم.

۸ ماه پیش
مجید برزگر: برای «ابر بارانش گرفته» و «دشمنان» یک ریال هم از جایی بودجه نگرفتیم.

مجید برزگر در مورد شائبه حمایت فارابی از فیلم ابر بارانش گرفته در نشست خبری جشنواره پاسخ داد. این کارگردان و تهیه کننده با اعلام اینکه تنها با درخواست وام ما موافقت و به دلیل شرایط بسیار سخت دریافت وام از دریافت آن منصرف شدم. 

پیش تر فارابی نام این فیلم را جزو فیلم‌های مورد حمایت خود در جشنواره اعلام کرده بود. فارابی امروز طی بیانیه‌ای هم‌راستا با صحبت‌های آقای برزگر تهیه کننده و کارگردان فیلم ابر بارانش گرفته از عدم دریافت وام و بودجه از سوی عوامل این فیلم خبر داد.

در بیانیه فارابی آمده است:‌

براساس تقاضای مورخ ۲۵ آبان سال جاری آقای مجید برزگر، تهیه‌کننده و کارگردان محترم فیلم سینمایی «ابر بارانش گرفته»، موضوع در شورای تولید و تسهیلات مورخ ۲۶ آبان سال جاری بررسی و با معرفی ایشان به صندوق اعتباری هنر برای دریافت وام کم بهره موافقت و طی نامه مورخ ۶ آذر سال جاری مصوبه پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات بنیاد سینمایی فارابی به صندوق اعتباری هنر اعلام شده است.

بر این اساس، این تهیه کننده و کارگردان از صندوق اعتباری هنر طی نامه‌ای مورخ ۱۳ آذر ۹۸ به صندوق کارآفرینی امید معرفی شده‌ اما برای دریافت وام تاکنون اقدامات لازم را انجام نداده و وام را دریافت نکرده است.

نظرهای منتشرشده