ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

بهنام بهزادی: شاید مجبور باشم به گیشه باج بدم+ گزارش تصویری از نشست

۸ ماه پیش
گزارش تصویری از نشست خبری فیلم «من می ترسم» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر/ بهنام بهزادی: هنوز به گیشه باج نداده‌ام

به گزارش سلام سینما شامگاه شنبه ۱۹ بهمن در سانس سوم جشنواره فیلم «من می‌ترسیم» به کارگردانی بهنام بهزادی برای اهالی رسانه و منتقدان به نمایش درآمد؛ فیلمی اجتماعی که به نقد استفاده از قدرت رسانه و فساد در آن می‌پردازد.

بهنام بهزادی درباره اینکه آیا با این فیلم قصد دارد از سینمای هنری فاصله بگیرد؟ گفت: من قصد فروش برای گیشه را ندارم و تا اینجا هم به گیشه باج نداده‌ام،‌ اما فکر می‌کنم با این روند فعلی سینما مجبور باشم به آن سمت بروم.

او درباره بازیگرهای فیلمش و معرفی یک چهره جدید گفت: من معتقدم سینمای ما به چهره‌های جدید نیاز دارد و البته دلم می‌تپد که با بازیگران غیرحرفه‌ای کار کنم. بازیگران حرفه‌ای با همه مزیت‌هایی که دارند ولی گاهی حتی عوامل پشت دوربین هم بابتش تغییر می‌کنند. البته در این فیلم خوشبختانه چنین مسئله‌ای نداشتیم.

بهنام بهزادی - گزارش تصویری - نشست خبری فیلم «من می ترسم»- سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

وی درباره حضور الناز شاکردوست گفت: به نظرم الناز شاکردوست پتانسیل‌ و انگیزه زیادی در این کار داشت و باز هم دارد تا در کارهای تجربی و مستقل حضور داشته باشد.

پوریا رحیمی سام هم حضورش در این فیلم را تجربه‌ای متفاوت دانست که نوع نگاه به بازیگر در فیلم فرق دارد و افزود: من در این سال‌ها تلاش کردم خود را به آن گونه دیگر بازیگری در سینما نرسانم که با روند فعلی‌ام متفاوت است. برای من مردم حتما در اولویت هستند ولی فکر می‌کنم در زمانی که مانیفست دادن در اینستاگرام راحت اتفاق می‌افتد من کارم را با سینما انجام میدهم.

پوریا رحیمی سام - گزارش تصویری - نشست خبری «من می ترسم»- سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

ستاره پسیانی هم با اشاره به دومین تجربه همکاری‌اش با بهزادی پس از وارونگی گفت: همکاری در فیلم‌های آقای بهزادی مثل ورکشاپ است و من در کار با ایشان یاد می‌گیریم بازیگری را کنار بگذارم و در لحظه زندگی کنم.

ستاره پسیانی - گزارش تصویری - نشست خبری «من می ترسم»- سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

او درباره حضور ‌زیادش‌ در سینما با توجه به سابقه پررنگ تئاتری افزود: هنوز تئاتر را خیلی بیشتر دوست دارم ولی مدتی است که می‌خواهم در سینما هم بیشتر کار کنم و کار در فیلم‌های تجاری و هنری را دوست دارم با هم تجربه کنم.

بهنام بهزادی - گزارش تصویری - نشست خبری «من می ترسم»- جشنواره فیلم فجر

بهنام بهزادی - پوریا رحیمی سام - گزارش تصویری - نشست خبری «من می ترسم»- سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

گزارش تصویری - نشست خبری «من می ترسم»- سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

ستاره پسیانی - پوریا رحیمی سام - گزارش تصویری - نشست خبری «من می ترسم»- سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

عکس: سینا فخاری

نظرهای منتشرشده