ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

صحبت های جنجالی و تند داریوش ارجمند در جشنواره فجر + ویدیو

یک سال پیش
صحبت های تند و جنجالی داریوش ارجمند در نشست خبری فیلم «روز بلوا» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر: مرگ بر آمریکا می‌گویم.+ ویدیو

به گزارش سلام سینما نشست فیلم «روزبلوا» به کارگردانی بهروز شعیبی با حضور داریوش ارجمند و با اجرای منصور ضابطیان چهارشنبه شانزدهم بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

داریوش ارجمند در نشست خبری فیلم «روز بلوا» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت:

"از معدود دفعاتی است که در یک نشست فیلم می‌آیم. اول می‌خواهم شهادت سردار سلیمانی را یک بار دیگر تسلیت و تبریک بگویم ‌و همینطور تسلیت بگویم برای حادثه هواپیما. یک مرگ بر آمریکا هم می‌گویم بخاطر دستوری که یک رییس جمهوری برای قتل بزرگ مردی چون سردار سلیمانی داد.

شجاعت بهروز شعیبی و اینکه این گستاخی را داشت تا این بلوا، نه آن بلوایی که در خیابان میبینیم را نشان دهد از مهمترین دلایل من برای بازی در این فیلم بود. نشان دادن ضایع شدن حق مردم شجاعت میخواهد.‌ اما از این سوال‌ها که آیا فیلم سفارشی بوده یا چرا با اوج همکاری شده تعجب میکنم؟ اگر‌ یک تهیه‌کننده دیگر هم بود باز هم این سوالات پرسیده می‌شد؟ سازمان اوج هم یک تهیه‌کننده است و آقای شعیبی در فیلم نسبت به این پرسشها از خودش دفاع کرده است.

معتقدم علت ساخت این فیلم به اندازه کافی گویا است و هرکس در این چندسال در ایران زندگی کرده باشد با این داستان درگیر شده است.

بسیاری خودسوزی را در بخش‌های مختلف شهر و زندگی شهری در خصوص مشکلات جامعه دیده‌ایم و این فیلمنامه با شجاعت به این کاراکتر در داستان پرداخته است.

فیلم «روز بلوا» بسیار درخشان است و جسارت کارگردان را نشان می‌دهد."

نظرهای منتشرشده

مریم ---
یک سال پیش
سلام حرفهای آقای داریوش ارجمند جنجالی نیست مرگ بر آمریکا همانطوری که در راهپیمایی ها و خطبه های نماز جمعه می بینیم شعار بیشتر مردم ایران هست و ترامپ هم یک تروریست هست که خودش به قاتل بودن خودش اعتراف کرده.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ